metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Adaś26.03.2010 22:56

szukamy zespołu z okolic Piotrkowa na wesele w miesiącu sierpniu 2011r.co polecacie a co odradzacie?HELPPPP :)

sqlow ~sqlow (Gość)16.04.2015 11:50

Ten zespół posiada jakies zalety?

cytat

gosc weselny ~gosc weselny (Gość)15.04.2015 15:25

Bawiłam się na wesleu u brata w tamtym roku, na którym grał zespół Exan. To super kapela i naprawde godna polecenia :)

cytat

Agggggggg ~Agggggggg (Gość)30.03.2015 09:38

Zadatek został oddany, ale przez tydzień nie dało rady skontaktować się z nikim z zespołu. Pan w sumie nie udzielił nam żadnych informacji, tylko powiedział,że Wieża nie może zagrać u nas na weselu i w zamian za nich będzie grał inny zespół. Przy oddaniu zaliczki, sam z siebie nie wspomniał o zdublowaniu umów, w sumie jako takich przeprosin też się nie doczekaliśmy.

cytat

limo ~limo (Gość)19.03.2015 00:14

pewnie zabrali zadatek i powiedzieli "SORY"

cytat

Ciekawy ~Ciekawy (Gość)14.03.2015 20:22

"Agggggggg" napisał(a):

Jak to Pani wynagrodzili? Bo to tez istotne. 4 dni przed weselem takie zamieszanie - nie zazdroszczę

cytat

Agggggggg ~Agggggggg (Gość)09.03.2015 09:47

A ja zdecydowanie chciałabym wszystkim odradzić wybór zespołu WIEŻA CIŚNIEŃ. Zespół może i gra ładnie, stara się uchodzić za profesjonalny, ale niestety tak nie jest. W 2014 r brałam ślub i zespół ten wybraliśmy na nasze wesele, jakieś dwa lata wcześniej. Cztery dni przed weselem dostaliśmy telefon, że zespół wieża ciśnień nie zagra na naszym weselu. Powodem było zdublowanie umowy. Pan Menadżer zapomniał, że oprócz naszego wesela, na dany termin zapisał jeszcze jedno. W zamian za ich zespół zagrał inny, ale niesmak i żal pozostał ogromny. A tyle stresu i nerwów przez to wydarzenie, co ja przeżyłam przed ślubem, to nikomu nie życzę.

cytat

miko ~miko (Gość)19.02.2015 08:46

Czy widział ktoś może na żywo zespół Balance Music Band po ostatniej zmianie składu??? Polecacie??

cytat

lazar ~lazar (Gość)15.02.2015 15:01

"karola" napisał(a):
Panowie w tym rewersie tacy narwani bardzo są. (:
Choć lepiej tak, niż stać z gitarą, np. basową, udawać, że coś się na niej gra i jeszcze komuś łaskę robić, że trzeba stać na scenie.

cytat

Czarna ~Czarna (Gość)20.01.2015 12:43

"Angelika-i-Marek" napisał(a):


Zgadza się, zespół potrafi świetnie zabawić gości. Wiem, bo byłam na weselu, gdzie grali. Muszę jednak szczerze przyznać, że śpiewać to potrafi tam tylko wokalistka. Panowie mają bardzo słaby wokal. Potwierdziło to większość gości na weselu, że gdy wokalistka przestaje śpiewać, czar pryska. Na duży plus natomiast zasługuje zabawianie przez zespół gości.

cytat

kaśka ~kaśka (Gość)27.12.2014 14:44

Zespół Rewers wszystkim polecę którzy planują przyjęcia weselne pełen profesjonalizm super repertuar najnowsze kawałki super zabawianie gości przy stołach polecam w 100 %

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat