metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Adaś26.03.2010 22:56

szukamy zespołu z okolic Piotrkowa na wesele w miesiącu sierpniu 2011r.co polecacie a co odradzacie?HELPPPP :)

Bazyl ~Bazyl (Gość)19.12.2021 05:17

Forum na temat wieży ciśnień https://architektura.freeflarum.com/

cytat

Artur ~Artur (Gość)04.09.2017 17:35

Dla mnie najlepszym muzycznie zespołem jest Wieża Ciśnień. Wszystko na żywo, profesjonalnie i kulturalnie, ale nie dla każdego, bo dla niektórych może być zbyt na serio. Repertuar ambitny, przebojowy, ale mało disco polo. Wszystko poukładane i staranne, trochę "intelektualna" kapela, ale widać i słychać, że zawodowcy, zwłaszcza super wokale i naprawdę dobry saxofonista, no i niezła interakcja z gośćmi. Exan gra gorzej muzycznie (niewiele gorzej, ale ;), ale jest bardziej zabawowy i taki trochę "hej na ludowo", lepszy dla takich trochę wariatów (w pozytywnym sensie) i fajnie bawi, wokalistka bardzo dobrze śpiewa przeboje amerykańskie, co dowodzi, że potrafią zagrać, tylko mają inną konwencję. Czary Mary band nie gra wcale, tylko markuje, ale robi show, ma fajne gadżety, bawi gości super i ja uśmiałem się na weselu 2 lata temu jak na kabarecie. Robią fajne konkursy i zabawy, myślą o dzieciakach, moja córeczka wspomina to wesele. Nawet mi nie przeszkadzało, że ściemniają z graniem (sam gram na perkusji, więc widać było). Dobry klimat nie znam, ale widzę na zdjęciach, że nie jest to żywy skład, tylko jakieś keyboardowe granie, więc nie ma co oceniać, bo nie sztuka puścić gotowca, nawet jeśli jest tam jakiś "żywy" instrument. Ale słyszałem, że ogólnie niezły zespół jak na wesele. Ale jest też super zespół, który grał u mojego kuzyna 4 lata temu - Kontakt. Baaardzo fajny, a jakoś nikt nie wspomina. Sami samce, na żywo, z Piotrkowa, super poczucie humoru, fajne piosenki, nie przeszkadza brak solistki, dobrzy muzycy. No i też nieźli kabareciarze, zwłaszcza podczas oczepin i zabaw przy stole. Też jak najbardziej wart polecenia. Reasumując,dobrych zespołów jest dużo, tylko każdy ma inny typ odbiorcy. Ja akurat nie znoszę disco polo, więc jeśli chciałbym wesele w stylu dancingowo-klubowym, bardziej wyrafinowane wybrałbym Wieżę Ciśnień. Jeśli wiedziałbym, że mam rodzinę co lubi pohulać na ludowo i lubi różne zabawy - Exan lub Czary Mary. Dobry klimat - jak pisałem, nie znam, więc nie wiem. A jakbym chciał po prostu fajną imprezę z męskim pierwiastkiem i dobrym żartem - Kontakt.

cytat

eeee ~eeee (Gość)15.12.2016 09:56

Dobry kupuję

cytat

rafa ~rafa (Gość)09.12.2016 10:49

Najlepszy jest zespół Pendrive polecam zabawa po pachy.


cytat

szef ~szef (Gość)02.12.2016 00:20

"Agnieszka" napisał(a):



A i wieża pracuje na swe dobre imię,

cytat

Agnieszka ~Agnieszka (Gość)29.11.2016 15:38

A ja, pomimo głosów sprzeciwu, jestem zachwycona zespołem Wieża Ciśnień. Grali w tym roku u mojej siostry. Nie było żadnych problemów. Świetnie bawili gości. Prowadzili śmieszne, ale nie chamskie zabawy. Uczyli nas fajnego tańca. Bardzo inteligentnie i jednocześnie zabawnie prowadzili dialog z gośćmi. Poza tym super grają i śpiewają. Jedyna wada (dla niektórych), to mało disco polo, taki bardziej szlachetny ten ich repertuar. Bardzo dużo szybkich piosenek, same przeboje, ale moi sąsiedzi ze stolika mówili, że przydało by się więcej disco polo, chociaż wiem, że teraz chyba niestety taka moda idzie. Ja z chłopakiem nie schodziłam w każdym razie z parkietu. Dodam jeszcze, że to 3 wesele, gdzie z nimi się bawiłam i nigdy nie było żadnych problemów. Z tego co wiem, to z umowami, zaliczkami i innymi takimi rzeczami także wszystko zawsze było ok. Nie planuję na razie ślubu (mimo niecierpliwości rodziny), ale jak tylko nadejdzie dzień podjęcia tej decyzji, to z pewnością zrobię wszystko, żeby u nas zagrali.

cytat

AntekBolo AntekBolo21.01.2016 07:24

Ale dobry zespół na wesele http://www.zespolnafali.pl/ to taki, przy rytmach którego bawią się najmłodsi jak i starsi.

cytat

ares1 ares110.12.2015 05:40

Nie ma to jak własna promocja :)))

cytat

paszua ~paszua (Gość)09.12.2015 20:47

tylko metius!!!!!!!!

cytat

aneta ~aneta (Gość)04.12.2015 00:16

"Agggggggg" napisał(a):

"Agggggggg" napisał(a):

"Agggggggg" napisał(a):


Niestety mnie Zespół Wieża Ciśnień z Piotrkowa Trybunalskiego postawił w gorszej sytuacji 10 kwietnia 2015 roku, tj. na dzień przed moim weselem zrezygnowali sugerując, że ktoś w naszym imieniu zwrócił się do nich z informacją, że odwołaliśmy ślub i wyjechaliśmy zagranicę, co było nieprawdą. Wytłumaczenia Zespołu były irracjonalne. Pierwotnie twierdzili, że Naszą zaliczkę już oddali osobie przedstawiającej się za członka naszej rodziny, ponoć najbliższej ale jakoś Zespół nie był w stanie podać danych osobowych tej osoby ani nr kontaktowego, co było dla mnie tym bardziej niezrozumiałe ze względu na fakt zawarcia z Zespołem pisemnej umowy na obsługę muzyczną. Po kolejnej rozmowie z Zespołem okazało się, że mogą nam zaproponować inny zespół, na co nie wyraziłam zgody i zażądałam zwrotu zaliczki do ręki ale nie mogli tego uczynić ponieważ ONI byli właśnie w drodze do Rzeszowa. Zaliczkę zwrócili jeszcze tego samego dnia (a podobno już raz z tytułu tej umowy komuś zwrotu dokonali-jakoś dziwnie rozrzutni są członkowie tego Zespołu) po wystosowaniu przeze mnie maila oraz smsa ponaglającego. Powstaje pytanie jak można być tak bezdusznym!!!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat