metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Adaś26.03.2010 22:56

szukamy zespołu z okolic Piotrkowa na wesele w miesiącu sierpniu 2011r.co polecacie a co odradzacie?HELPPPP :)

2 młoda ~2 młoda (Gość)17.06.2010 12:29

Witam racja Akord to super zespół bawiłam się 3 razy jak oni grali U nas też będą grali na weselu

cytat

martake martake20.07.2010 08:32

Polecam zespół KONTAKT - Maćka Ziomka, lub też CZARY MARY BAND. Obydwa zespoły sa świetne, ten drugi ma urocza wokalistkę!!!

cytat

LubięCzerwoneFiaty ~LubięCzerwoneFiaty (Gość)27.07.2010 23:51

Podpisuję się pod wypowiedzią martake z naciskiem na grupę Czary Mary Band. Byłem gościem na weselu, na którym grali. Uwierzcie mi, jest to naprawdę zespół na miarę dzisiejszych czasów. Grają dosłownie wszystko, od niebywałych staroci do takich przebojów, które jak do tej pory uważałem że grają je tylko DJ'e. Reprezentują naprawdę niezły poziom w tym co robią. I oczywiście zabawiają gości do łez :)
Z czystym sumieniem polecam!

Co do KONTAKTów, to nie bawiłem się z nimi, ale słyszałem o nich bardzo dobre opinie, głównie dotyczące tego jak grają oraz ich poczucia humoru na imprezach... ;)

cytat

bizon bizon29.09.2010 22:57

zespół exan z Toruńskiej jest najlepszy

cytat

ania ~ania (Gość)07.11.2010 22:20

A czy słyszeliście o takim zespole BEAT. Byli na weselu ostatnio moi znajomi i mi polecają na wesele. Podobno niezły czad. tylko że 6 osób m.in. dwie laski. troche dużo. słyszał ktoś o nich?

cytat

Kaśka ~Kaśka (Gość)10.11.2010 11:11

Ja również polecam zespół EXAN - 100% profesji. Mają swoją stronę internetową

cytat

Reksio;) ~Reksio;) (Gość)15.11.2010 23:49

Byłem na weselu gdzie grał "BEAT" o którym wspomniała ania.
Sześcioosobowy skład z dwiema laskami po Łódzkiej Akademii muzycznej. Jeżeli szukacie poprzebieranych pajaców to odradzam ten skład, jeżeli szukacie grania na dobrym poziomie to polecam. Przy okazji baaardzo sympatyczni oto adres www.beatzespol.pl

cytat

zadwowoly ~zadwowoly (Gość)20.01.2011 21:27

zespol INCOGNITO z B-towa,zajefajny...

cytat

miła ~miła (Gość)20.02.2011 17:28

My podpisaliśmy umowę z zespołem Akord naprawdę super chłopaki

cytat

Patryk ~Patryk (Gość)23.02.2011 16:24

Osobiście polecam zespół Czary Mary Band... W sobotę byłem na balu w Starej Szkole gdzie grali. Rewalacja!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat