metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Adaś26.03.2010 22:56

szukamy zespołu z okolic Piotrkowa na wesele w miesiącu sierpniu 2011r.co polecacie a co odradzacie?HELPPPP :)

Artur ~Artur (Gość)04.09.2017 17:35

Dla mnie najlepszym muzycznie zespołem jest Wieża Ciśnień. Wszystko na żywo, profesjonalnie i kulturalnie, ale nie dla każdego, bo dla niektórych może być zbyt na serio. Repertuar ambitny, przebojowy, ale mało disco polo. Wszystko poukładane i staranne, trochę "intelektualna" kapela, ale widać i słychać, że zawodowcy, zwłaszcza super wokale i naprawdę dobry saxofonista, no i niezła interakcja z gośćmi. Exan gra gorzej muzycznie (niewiele gorzej, ale ;), ale jest bardziej zabawowy i taki trochę "hej na ludowo", lepszy dla takich trochę wariatów (w pozytywnym sensie) i fajnie bawi, wokalistka bardzo dobrze śpiewa przeboje amerykańskie, co dowodzi, że potrafią zagrać, tylko mają inną konwencję. Czary Mary band nie gra wcale, tylko markuje, ale robi show, ma fajne gadżety, bawi gości super i ja uśmiałem się na weselu 2 lata temu jak na kabarecie. Robią fajne konkursy i zabawy, myślą o dzieciakach, moja córeczka wspomina to wesele. Nawet mi nie przeszkadzało, że ściemniają z graniem (sam gram na perkusji, więc widać było). Dobry klimat nie znam, ale widzę na zdjęciach, że nie jest to żywy skład, tylko jakieś keyboardowe granie, więc nie ma co oceniać, bo nie sztuka puścić gotowca, nawet jeśli jest tam jakiś "żywy" instrument. Ale słyszałem, że ogólnie niezły zespół jak na wesele. Ale jest też super zespół, który grał u mojego kuzyna 4 lata temu - Kontakt. Baaardzo fajny, a jakoś nikt nie wspomina. Sami samce, na żywo, z Piotrkowa, super poczucie humoru, fajne piosenki, nie przeszkadza brak solistki, dobrzy muzycy. No i też nieźli kabareciarze, zwłaszcza podczas oczepin i zabaw przy stole. Też jak najbardziej wart polecenia. Reasumując,dobrych zespołów jest dużo, tylko każdy ma inny typ odbiorcy. Ja akurat nie znoszę disco polo, więc jeśli chciałbym wesele w stylu dancingowo-klubowym, bardziej wyrafinowane wybrałbym Wieżę Ciśnień. Jeśli wiedziałbym, że mam rodzinę co lubi pohulać na ludowo i lubi różne zabawy - Exan lub Czary Mary. Dobry klimat - jak pisałem, nie znam, więc nie wiem. A jakbym chciał po prostu fajną imprezę z męskim pierwiastkiem i dobrym żartem - Kontakt.

cytat

Bazyl ~Bazyl (Gość)19.12.2021 05:17

Forum na temat wieży ciśnień https://architektura.freeflarum.com/

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat