metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Były Pacjent27.11.2015 20:12

Nie polecam tego stomatologa, jest nieuprzejmy, wręcz wulgarny, byłem świadkiem jednej z sytuacji kilka dni temu, i jak na tak wykształconego człowieka, poziom kultury osobistej pozostawia wiele do życzenia. Nie przystoi doktorowi tak traktować innych, z góry i wyrażać się w ten sposób.
Niestety.Czy wobec każdego pacjenta i nie pacjenta postępuję Pan w ten sposób?

Zdzisław Pędziwiatr ~Zdzisław Pędziwiatr (Gość)30.11.2015 11:19

Szanowny Pacjencie, dziwię się, że zabiera Pan głos, jeśli sytuacja nie dotyczyła Pana bezpośrednio.
Uważam również, że wyrażając opinię należy mieć odwagę podpisać się pod postem.
Zapraszam Pana serdecznie do gabinetu w celu wyjaśnienia sytuacji, którą Pan opisał.
Serdecznie pozdrawiam.

cytat

pacjentka ~pacjentka (Gość)30.11.2015 23:09

Też stanowczo NIE polecam.
Nie wiem, jak teraz, w roku 2015, ale półtora roku temu, na wiosnę u niego byłam, w roku 2014 i tak:
1) Pracuje bez rękawiczek ochronnych!
2) Pracuje bez maseczki na twarzy!
3) Czuć, że pali nałogowo, wprawdzie nie w gabinecie, ale zaraz gdzieś obok, bo czuć, aż miło! Przepraszam: aż niemiło!

cytat

emi71 emi7102.12.2015 19:30

Co wy wypisujecie nie każdy stomatolog używa bzdurnej maseczki w tym nie można pracować.Będąc u kilku stomatologów to nikt jej nie miał .Wszędzie czysto i sterylnie .Miła atmosfera.Chyba nie byliście w innych placówkach. Stanowczo polecam przychodnię Millenium.

cytat

janusz kaczmarek ~janusz kaczmarek (Gość)03.12.2015 08:48

po pierwsze to nie doktor ,a lekarz to stanowcza różnica po drugie ten pan to ma swoje lata już i dziwie się ,że ma jeszcze pacjentów jak większość lekarzy w podeszłym wieku ,którzy leczą stereotypami polecam raz pójść do młodego Doktora ,a zobaczą państwo różnice w technice leczenia ubytków na nowych unitach pozdrawim

cytat

Hubi ~Hubi (Gość)03.12.2015 09:34

Witam, każdy może mieć swoje zdanie ale dla mnie piszecie bzdury.Chodziłem do kilku gabinetów stomatologicznych w których lekarz nie potrafił usunąć dobrze zęba nie mówiąc już o leczeniu. Leczę się u Pana Pędziwiatra od kilku dobrych lat cenię go za profesjonalizm, podejście do pacjenta i miłą obsługę gabinetu.Uważam że inni lekarze powinni brać przykład z niego lub wiele się od niego nauczyć.

cytat

wdzięczny pacjent ~wdzięczny pacjent (Gość)03.12.2015 11:04

Ja również jestem od wielu lat pacjentem Pana Doktora i uważam, że jest profesjonalistą w swoim zawodzie.Wszystkie wypełnienia trzymają się latami, a praca protetyczna na najwyższym poziomie. Sterylna czystość i miła obsługa całego personelu czyni tą placówkę godną polecenia.

cytat

Celina ~Celina (Gość)03.12.2015 11:09

Panie Januszu, jest Pan niekonsekwentny. Według Pana stary stomatolog to lekarz, a młody to Doktor?? A poza tym nowy unit nie jest gwarancją umiejętności. Co z tego , że "wypasiony" unit, jeżeli "młody doktor" nie potrafi usunąć zęba???

cytat

stały pacjent ~stały pacjent (Gość)03.12.2015 13:01

Panie doktorze nich Pan nie zwraca uwagi na te bzdury które niektórzy wypisują. Jest Pan NAJLEPSZYM PROFESJONALISTĄ w swojej dziedzinie. Tak trzymać.
Do zobaczenia na kolejnej wizycie.

cytat

MM ~MM (Gość)04.12.2015 01:03

No, jeżeli ktoś znajduje przyjemność w tym, że mu facet grzebie gołymi paluchami w gębie, to czemu nie? A wcześniej trzymał papierocha. Następnie - nie widziałam stomatologa, który by pracował bez rękawiczek. Ktoś tu pisze, że nie widział lekarzy pracujących w "bzdurnych" maseczkach na twarzy... M.in. w stomatologii to standard. Na szczęścia gabinetów dentystycznych nie brakuje, więc jest wybór.

cytat

Ego Gość ~Ego Gość (Gość)04.12.2015 10:16

Przypadkowo wszedłem na to forum i zastanawiam się skąd w Was tyle nienawiści i jadu.
Przecież nie ma nakazu korzystania z usług Doktora Pędziwiatra.Jak słusznie zauważyła moja poprzedniczka, gabinetów nie brakuje, jest wybór. Panie Doktorze, byłem, jestem i będę Pana pacjentem bez względu na te bzdury, które wypisują.

cytat

Komentowanie w tym wątku zostało zablokowane
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat