metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Były Pacjent27.11.2015 20:12

Nie polecam tego stomatologa, jest nieuprzejmy, wręcz wulgarny, byłem świadkiem jednej z sytuacji kilka dni temu, i jak na tak wykształconego człowieka, poziom kultury osobistej pozostawia wiele do życzenia. Nie przystoi doktorowi tak traktować innych, z góry i wyrażać się w ten sposób.
Niestety.Czy wobec każdego pacjenta i nie pacjenta postępuję Pan w ten sposób?

pacjent ~pacjent (Gość)04.12.2015 12:14

Proszę iść do młodego lekarza aby usunął wam ósemkę, to każe wam zrobić zdjęcie, a później wyśle was do chirurga, najlepiej do naszej wspaniałej przychodni, powodzenia życzę.Bzdury piszecie i tyle.

cytat

pacjentka|| ~pacjentka|| (Gość)08.12.2015 20:28

polecam bardzo dobry lekarz podpowie doradzi

cytat

pacjentka gość ~pacjentka gość (Gość)09.12.2015 12:00

Różni się tym od młodych, że nie opowiada bajek, tylko fachowo radzi i robi.
Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

cytat

Jadźka ~Jadźka (Gość)10.12.2015 17:21

A ja chodzę do Pędziwiatra już od 25 lat i wszystko jest ok.

cytat

ewa ~ewa (Gość)10.12.2015 18:09

to prawda złota rączka

cytat

On 1984 ~On 1984 (Gość)21.12.2015 19:33

Personel rewelacja miła atmosfera.Dr.Pędziwiatr miły,sympatyczny.profesjonalny i fachowiec jak ich mało.Dziękujemy panie doktorze za wszystko.Proszę się tymi komentarzami nie przejmować ponieważ Ci ludzie są mało wykształceni :)

cytat

On 1984 ~On 1984 (Gość)21.12.2015 21:41

Nie jestem pracownikiem tylko pacjentem i piszę prawdę!!! Moje zdanie jest takie że osoba która nie spełnia się zawodowo u ludzi którzy mają dużą wiedze i nie dostali szansy aby się wykazać!!! Szukają winy u kogoś a nie u SIEBIE !!!Piszą takie głupoty aby zepsuć komuś dobrą opinie!!! OJ OJ OJ

cytat

pacjentka gość ~pacjentka gość (Gość)22.12.2015 14:39

Zastanawiam się jak można w tak chamski sposób oceniać kogoś. No cóż, świadczy to o kulturze dokonujących wpisów.
Doktor Pędziwiatr to profesjonalista.

cytat

Hubert ~Hubert (Gość)23.12.2015 14:22

Jakich sztucznych komentarzy, co ty piszesz, zwrócę się też do osoby która wypowiadała się na Pana Pędziwiatra "gbur" nie wiem do jakiego stomatologa ty chodzisz że po podaniu znieczulenia musisz odczekać pewnie ze 20min. jak ma telewizje w gabinecie to byś pewnie obejrzał sobie jakiś serial, pewnie wizyta trwa godzinę.W poniedziałek byłem z bólem ósemki która nadawała się tylko do usunięcia u pana doktora i po zrobieniu znieczulenia minęło około 40sek. i zaczął usuwać zęba, nawet nie wiedziałem kiedy było po wszystkim nie mówiąc już o tym że nawet nie zabolało. Jeżeli ktoś nie chodzi do tego Pana to niech się nie wypowiada czy pali w gabinecie i jeszcze przy pacjencie. Nigdy czegoś takiego nie zauważyłem.
Dziękuje Panie doktorze za bezbolesne usunięcie i życzę Zdrowych i Pogodnych Świąt.
p.s. a tymi komentarzami proszę się nie przejmować bzdury piszą bo pewnie zazdroszczą że ma pan tylu pacjentów.

cytat

Janka Janka28.12.2015 12:56

Wprawdzie nie korzystałam z usług wspomnianego stomatologa ale z mojego doświadczenia również wynika, że przy umiejętnie podanym znieczuleniu wystarczy max. 5 min i można przeprowadzać zabieg.

cytat

Komentowanie w tym wątku zostało zablokowane
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat