metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Były Pacjent27.11.2015 20:12

Nie polecam tego stomatologa, jest nieuprzejmy, wręcz wulgarny, byłem świadkiem jednej z sytuacji kilka dni temu, i jak na tak wykształconego człowieka, poziom kultury osobistej pozostawia wiele do życzenia. Nie przystoi doktorowi tak traktować innych, z góry i wyrażać się w ten sposób.
Niestety.Czy wobec każdego pacjenta i nie pacjenta postępuję Pan w ten sposób?

epiotrkow epiotrkow02.02.2016 14:24

W imieniu dr lek. Zdzisław Pędziwiatr umieszczamy oficjalne stanowisko dotyczące tego wątku:

"Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział i poświęcenie swojego cennego czasu w celu dokonania wpisu.
Dziękuję przede wszystkim za pozytywne wpisy. Jest wielką satysfakcją dla lekarza czytać pochlebne opinie zadowolonych pacjentów. Wówczas wykonywana praca ma sens oraz jest pasją.
Jednak pragnę podziękować również za słowa krytyki i negatywne opinie. W wielu wypadkach nie mogę się z nimi zgodzić. Niemniej serdecznie jeszcze raz dziękuję.
Pragnę zaprosić wszystkich Państwa, tych usatysfakcjonowanych z naszych usług, jak również osoby krytycznie nastawione na BEZPŁATNE KONSULTACJE
w miesiącu LUTYM 2016 roku, w każdy czwartek w godzinach 10 oo - 15 oo.
Być może niezadowoleni Państwo, zmienią swoje zdanie.Dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało.

Serdecznie pozdrawiam

Zdzisław Pędziwiatr, lekarz stomatolog
NZOZ CENTRO-DENT s.c.
ul. Sienkiewicza 16b.
97-300 Piotrków Tryb.

Do zobaczenia w naszej przychodni."

Jednocześnie informujemy, że z powodu wyczerpania tematu wątek zostaje zablokowany.
Redakcja
ePiotrkow.pl

cytat

Jol.ka ~Jol.ka (Gość)01.02.2016 13:47

"Al-Bundy" napisał(a):

Przecież wiadomo, że wątek jest o lekarzach, więc poruszamy się w tym kręgu znaczeniowym. Nie ma powodu plątać dyskusji doktorami chemii czy filozofii. Ale pan Bundy, gdyby powstrzymał się od błyskania erudycją przy każdej dosłownie okazji na forum, to taki dzień uważałby za stracony.

cytat

Al Bundy Al Bundy31.01.2016 22:35

"każdy doktor jest lekarzem" - ~dr. n. med. Jan Szewczak (Gość)
***
Serio każdy? Czy może jednak tylko doktor nauk medycznych?

cytat

dr. n. med. Jan Szewczak ~dr. n. med. Jan Szewczak (Gość)30.01.2016 19:25

"ola" napisał(a):

Tym, że każdy doktor jest lekarzem, ale nie każdy lekarz jest doktorem.

cytat

emi.71 ~emi.71 (Gość)30.01.2016 17:31

tym samym czym pani profesor w liceum od pani nauczycielki w podstawówce

cytat

ola ~ola (Gość)29.01.2016 18:43

"janusz-kaczmarek" napisał(a):

Czym poza samą terminologią różni się doktor od lekarza?

cytat

97-??? ~97-??? (Gość)27.01.2016 18:34

Moje spotkania z panem Pędziwiatrem oceniam pozytywnie,fachowiec wysokiej klasy może trochę szorstki i pachnący tytoniem ale to nie ma najmniejszego wpływu na profesjonalizm pana Pędziwiatra .Wszystkie wypełnienia (plomby) w moim przypadku są tam gdzie powinny być i z tego co jest mi wiadome nigdzie się nie wybierają.

cytat

była pacjentka ~była pacjentka (Gość)27.01.2016 14:15

Korzystałam z usług Pana doktora. Kiedy za wizytę płaciłam było ok, ale z chwilą, gdy płacił za nią fundusz wizyty przebiegały już inaczej. Plomby wypadły mnie, mojej córce i mężowi-zakładane były za pobraniem opłaty od pacjenta. Pamiętam rozmowę z Panią doktor kiedy bolał mnie ząb i dziąsło było opuchnięte- szybko wyszłam i już tam nie wróciłam. Wiem, że moja opinia nie wpłynie
na zmianę zdania osób pozytywnie nastawionych, ale niech mają świadomość konsekwencji
wynikających z leczenia zębów w tej poradni.
Pamiętam rozmowę z Panią doktor, kiedy ząb bolał

cytat

były pacjent ~były pacjent (Gość)27.01.2016 11:56

Witam. Również chodziłem na wizyty, w tym dwójka moich dzieci. Pani stomatolog pracująca obok w drugim gabinecie wydawała się robić to profesjonalnie. Mój syn nie chce słyszeć o tej przychodni a mojej córce po pół roku wypadła plomba jak również mnie. Przychodząc z bólem ósemki wtedy Pan doktor mnie przyjął, bez oględzin chciał od razu rwać. Który dentysta usuwa ząb z opuchniętym dziąsłem? Czyli stanem ropnym, pan doktor stwierdził że nie takie zęby usuwał. Nie polecam, a co do kultury, inni już dość napisali.

cytat

aaaa ~aaaa (Gość)02.01.2016 14:44

byłem raz i mi starczyło

cytat

Komentowanie w tym wątku zostało zablokowane
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat