metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Wiadomość ~Wiadomość (Gość)27.10.2016 14:29

A i jeszcze jedna sprawa. Nie wiem kto Ci pomaga tu mnie szukać ale jeśli nie przestanie i dowiem się że gdzieś mnie szuka to będzie miał duże kłopoty. A tego chyba nie chcesz

cytat

Do IzaIza ~Do IzaIza (Gość)27.10.2016 12:14

Pytal Cie ktos o zdanie? Bo nie zauwazylam. Nie masz swojego zycia tylko wpieprzasz sie tam gdzie nie trzeba. Znajdz sobie jakies zajecie a nie komentujesz jak nawet nie wiesz o co chodzi. To sie leczy.

cytat

zed ~zed (Gość)27.10.2016 12:06

Czy to jakis nowy rodzaj telenoweli?Kto wystepuje w rolach glownych?

cytat

Gośc ~Gośc (Gość)27.10.2016 10:56

Dobra ściema . Dalej mieszka w Piotrkowie.

cytat

IzaIza ~IzaIza (Gość)27.10.2016 10:46

Brawo,brawo! Dobrze jej tak. Chciala wrazen,to je miala :D
Ciekawe co na to narzeczony :D
Jestes genialny chlopie!Zyj z rodzina i smiej sie z idiotek,ktore pewnie myslaly,ze maja nareszcie goscia przy boku :D :D

cytat

Wera ~Wera (Gość)27.10.2016 10:44

Hahaha... Ja Ciebie zranilam?! Fajnie wiedziec... Ale ok. Nie chcesz wiedzieć, ale ja Ci powiem. Chcialam Cie znalezc tak po prostu zeby mieć z Toba zwykły kontakt. Nie chce z Tobą być... Bo właśnie... Mam chlopaka. Co nie oznacza że nie mogę mieć z Toba normalnego kontaktu. Ale dobra nie to nie. A i ja też się wyprowadziłam więc nie musisz się obawiać że kiedyś możesz mnie przypadkiem spotkac. Spokojnie. ;) I nie odpowiadaj już na to. Trzymaj się. ;)

cytat

to ja ~to ja (Gość)27.10.2016 09:51

I po ptokach "malutka"

cytat

Wiadomość ~Wiadomość (Gość)27.10.2016 08:14

Patrycja nie możemy utrzymywać już kontaktu. Nie chcę bo mnie zraniłaś. Nie mogę się z Tobą przyjaźnić bo masz chłopaka, a wiesz na czym nasza przyjaźń polegała. Nie wiem po co mnie szukasz i nie chcę wiedzieć, tak mam żonę i dzieci. Jak spotykałem się z Tobą miałem trudny okres w małżeństwie ale wszystko wróciło do normy. Teraz rozumiesz? Jestem szczęśliwy z Magdą i nie zostawię jej dla jakiejś małolaty, która sobie zaraz nie wiadomo co wyobraża. Potrzebowałem odskoczni, żeby nie myśleć o tym, moja żona już o tym wie więc powiem i Tobie. Nie byłaś jedyna, miałem sporo takich "przyjaciółek". Z łaski swojej, nie szukajcie mnie bo nie znajdziecie, wyprowadziłem się jak najdalej żeby prowadzić szczęśliwe życie z żoną i dzieciakami.

cytat

Do Blądyn ~Do Blądyn (Gość)27.10.2016 08:09

Hmm.. nie to nie ;) bez łaski. ;)

cytat

Blądyn ~Blądyn (Gość)27.10.2016 06:59

A po co właściwie chcesz mnie poznać?Raczej to ja zawieram znajomości.Nie na odwrót.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat