metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Mama z małym dzieckiem ~Mama z małym dzieckiem (Gość)10.01.2017 08:26

Nie odezwie się. Nie ma odwagi.

cytat

oliwkaaa ~oliwkaaa (Gość)09.01.2017 21:00

Ja go szukam z nieco innego powodu, chciałam mu podziękować za coś osobiście, wiec jakby przeczytał to ktoś, kto go zna albo on sam proszę pisać na e-maila : liwkaaa53@wp.pl to dosyć ważne .

cytat

Mama z małym dzieckiem ~Mama z małym dzieckiem (Gość)09.01.2017 14:52

Ja też go poszukuję.

cytat

oliwkaaa ~oliwkaaa (Gość)08.01.2017 20:54

tez go szukam.

cytat

Do Maja ~Do Maja (Gość)20.11.2016 23:36

Ja go szukam.

cytat

do Maja ~do Maja (Gość)20.11.2016 09:32

A co tam?

cytat

Maja Maja20.11.2016 06:45

Hej Wszystkim, czy nadal ktoś go szuka? To ważne

cytat

Do Julita ~Do Julita (Gość)31.10.2016 08:49

Masz racje ale jak facet z młodszą narobią dzieci to później mam siedzi z dziećmi zmęczona a tata w odskoczni zrywa laski i szuka tego czego nie ma w domu.
I to jest dzisiejszy model rodziny że teściowie za samochód i dom sprzedają własną córkę.

cytat

Julita ~Julita (Gość)28.10.2016 10:54

Jak się ma rodzinę i szuka się wrażeń to w końcu znajduje się je.
A prawda jest taka że faceci zawsze zasłaniają się rodziną albo gadają ze są nieszczęśliwi. Skoro tak to po co trwają w nieszczęśliwym związku? Po prostu są albo DDD-typowi zdradzacze ,albo rozchwiani emocjonalnie.Jeżeli komuś zależy na rodzinie i kocha ja to nie odwala numerów bo wiadomo konsekwencje mogą być różne.Kochani i kochający nie zdradzają.

cytat

mojo ~mojo (Gość)27.10.2016 14:37

Dajcie już chłopakowi spokój. Nic na siłę, jeśli ktoś nie chce już z drugą osobą utrzymywać kontaktu to trzeba to uszanować.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat