metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~opm14.03.2014 09:55

Jaki weterynarz z Piotrkowa jest godny polecenia?

todzia ~todzia (Gość)15.03.2014 07:59

Z boku byłej Piotrkowianki w podwórku chyba Aneta Sosnowska jesli dobrze pamiętam bo bo moja sunia zdechła 3 lata temu ale pani bardzo miła i nie mysli tylko o kasie jak pan Wojtania

cytat

Zanzi Zanzi15.03.2014 21:08

Anetta Sosnowska-Rudzka, jak wyżej, również polecam. Centrum zdrowia zwierząt na Daniłowskiego.

"todzia" napisał(a):
nie mysli tylko o kasie jak pan Wojtania

Miestety chyba każdy weterynarz z biegiem czasu zaczyna myśleć więcej o kasie, a mniej o swoich pacjentach.

cytat

piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)17.03.2014 13:17

Zdecydowanie ul. Daniowskiego - tutaj lekarze weterynarii mają serce dla zwierząt i nie traktują ich przedmiotowo, leczę tu swoje zwierzątko i zawsze mam poczucie że do końca dopełniają swój obowiązek leczenia i widać to również jak zwierzęta są traktowane i leczone - dlatego szacunek dla tej kliniki lekarzy którzy tu pracują.

cytat

kommik kommik23.03.2014 19:04

Ja również polecam na ul.Daniowskiego. Świetna opieka i wykwalifikowani weterynarze.

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin23.03.2014 20:56

"piotrkowianka" napisał(a):
Zdecydowanie ul. Daniowskiego

"kommik" napisał(a):
Ja również polecam na ul.Daniowskiego.

A teraz napiszcie 50 razy: ul. Daniłowskiego.

cytat

Fatal Fatal27.03.2014 10:53

Tak dla odmiany ;p

http://optivet.pl/

cytat

Super ~Super (Gość)28.03.2014 11:08

Optivet też jest dobry, pan Paweł współpracuje z weterynarzami z Daniłowskiego , można u niego prześwietlić zwierzaka i doradzi.

cytat

kociara ~kociara (Gość)28.10.2014 10:36

"Super" napisał(a):


Chyba Pan Przemysław , anie Paweł, co?
Kasa rządzi niestety :(

cytat

alfa ~alfa (Gość)28.10.2014 15:18

Ja również polecam Optivet na łódzkiej. Piesio wyleczony, doktor bardzo miły i nie zdziera kasy jak Wojtania.

cytat

Zanzi Zanzi29.10.2014 10:38

Raz byłam na Łódzkiej u w/w weterynarza. Wchodzę z moim wielkim "piesem", a tam wąski korytarzyk, obładowany paniami (każda z kotkiem lub yorkiem na kolanach), ciemno, ciasno. Weszłam i wyszłam. Pewnie dobry ten weterynarz, ale warunki przychodni kiepskie. Zostaję przy Daniłowskiego :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat