metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~opm14.03.2014 09:55

Jaki weterynarz z Piotrkowa jest godny polecenia?

maryska25 ~maryska25 (Gość)29.10.2014 17:09

Polecam lekarzy z ulicy Belzackiej koło basenu

cytat

Normalna ~Normalna (Gość)30.10.2014 10:25

"Zanzi" napisał(a):
24 godziny temu, 10:38Raz byłam na Łódzkiej u w/w weterynarza. Wchodzę z moim wielkim "piesem", a tam wąski korytarzyk, obładowany paniami (każda z kotkiem lub yorkiem na kolanach), ciemno, ciasno. Weszłam i wyszłam. Pewnie dobry ten weterynarz, ale warunki przychodni kiepskie. Zostaję przy Daniłowskiego :)


Bez przesady opisałaś ten korytarzyk jako bardzo wąski , nie przesadzaj Damo, a cóż to za wielkiego pieska masz że nie zmieścił się w korytarzu szerokości 1,5 metra ?

cytat

Zanzi Zanzi30.10.2014 11:36

"Normalna" napisał(a):
Bez przesady opisałaś ten korytarzyk jako bardzo wąski , nie przesadzaj Damo, a cóż to za wielkiego pieska masz że nie zmieścił się w korytarzu szerokości 1,5 metra ?

Korytarz jest wąski i ciemny, ogólnie jest mało miejsca, tym bardziej że było tam dużo osób. Mnie, jako "damie", nie byłoby wygodnie stać tam ze trzy godziny, z moim zestresowanym, czterdziestokilowym psem. Wysokość w kłębie psa podam Ci później, bo nie pamiętam ;)
Jesteś "normalna", więc zrozumiesz, że każdy wybiera się tam, gdzie mu najbardziej pasuje :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat