metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

andrzej EPI moszczenica ~andrzej EPI moszczenica (Gość)27.06.2016 14:12

największy burdel to jest na słowaka na przeciw mistera obok medyka w salonie edyty tam zawsze czekasz długo jest ich trzech z czego jeden pisze ciągle na telefonie a drugi wyłazi co trochę na faje pali takie cienki dziwki do tego problem wiecznie z kolejką kto do ktorego z fryzjerów i wiecznie przepychanki kto za kim itd

cytat

hans ~hans (Gość)27.06.2016 12:45

polecam "Zdzicha" z Skienkiewicza visa vi domu nauczyciela

cytat

ada2 ~ada2 (Gość)23.06.2016 22:37

Byłam u p.Dominiki na dworcu i jestem zszokowana jak się popsuła.Zero profesjonalizmu,lekkie podejście do klienta oraz małe zaangażowanie to jej domena.Za te pieniądze można znalezć o wiele lepiej.Mnie na pewno już nie zobaczy w salonie.

cytat

Zuza ~Zuza (Gość)23.03.2016 12:17

Polecam Salon "Monika" ul. Słowackiego w strone Focusa.

cytat

gość2 ~gość2 (Gość)22.03.2016 19:06

Nie polecam p.Dominiki z d&b przy dworcu PKP.Jestem rozczarowana jej postępowaniem do klienta.Nigdy już tam mnie nie zobaczy.

cytat

nobody ~nobody (Gość)04.11.2015 10:53

Hej, a ja mam pytanie z innej beczki. Gdzie nie ma kolejek? Bo potrzebuje pilnie wizyty :)

cytat

gość ~gość (Gość)03.11.2015 22:01

Ja polecam Montownie fryzur, zachęcona dobrymj opiniami poszłam sie zapisać. Musiałam tydzień czekac na termin, za to maly minus. Robiłam sombre i ścinałam włosy. Jestem nsprawde zadowolona z efektu. Plus za przystępna cenę

cytat

łysy ~łysy (Gość)20.10.2015 22:47

No, teraz to jest chyba taki fryzjer dobry, który daje paragony!... Ha, ha, ha!!!!

cytat

Monia_ ~Monia_ (Gość)16.10.2015 13:00

"zmartwiona" napisał(a):



Monika ma własną działalność przy Hotelu Trybunalskim

cytat

zmartwiona ~zmartwiona (Gość)16.09.2015 13:04

Wie ktoś może co się stało z Moniką z Coco Beauty, gdzie pracuje. Za wszelkie informacje bardzo dziękuję :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat