metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

Monia K. ~Monia K. (Gość)30.11.2016 01:03

Witam, polecam serdecznie salon fryzjerski x cut studio na osiedlu Wierzeje...nie ma dla nich rzeczy nie możliwych...Pani Ola jest cudowna ! Ciepła i zdolna kobieta :) polecam

cytat

Ewa ~Ewa (Gość)15.11.2016 09:19

"kati-7413" napisał(a):

Tak, to jest prawda P. Emilka jest mistrzynią w tym co robi. Zawsze jestem zadowolona z jej usług:-))

cytat

Edyta ~Edyta (Gość)14.10.2016 00:55

Jestem po wizycie w Montowni Fryzur. Bardzo operatywna mloda dziewczyna, z duzym poczuciem estetyki. Salon przyjemny, czysty. Robilam farbowanie sombre, naptawde jestem bardzi zadowolona. Trzeba dlugo czekac na wizytę i czasem trudno sie dodzwinic, ale wrócę tu napewno!

cytat

tajffun ~tajffun (Gość)05.10.2016 07:40

RENATA na "balkonie" przy Merkurym.

cytat

trempell ~trempell (Gość)03.10.2016 19:22

Jest jeden fryzjer w salonie Edyta, czarne włosy tylko często czuć od niego alkohol :(

cytat

łysy ~łysy (Gość)28.09.2016 21:23

Fryzjera?... Ha, ha, ha!!!

cytat

maria ~maria (Gość)27.09.2016 00:28

ja polecam pania ewe z salonu na ulicy wojska polskiego

cytat

Wiktoria ~Wiktoria (Gość)04.08.2016 16:36

odradzam Pawla z keo studio. wydalam kupe pieniedzy, a on zrobil kompletnie co innego niz go prosilam. malo tego. nikt z moich znajomych nie zauwazyl roznicy, a spodziewalam sie diametralnej metamorfozy, o czym mu mowilam. nie wiem dlaczego ludzie o nim mowia.

cytat

kati 7413 ~kati 7413 (Gość)12.07.2016 23:36

Najlepsza fryzjerka to pani Emilka pracująca w salonie u Pawła Klimka.Potrafi dobrać fryzurę i włosy się super układają .Cenowo bardzo przystępna.Polecam!

cytat

poszukująca ~poszukująca (Gość)12.07.2016 15:57

Ja od kilku lat chodzę do salonu Agata w al. 3 Maja, rok temu byłam w x-cute na Wierzejach. Pojechałam tam, bo znajoma polecała, a Agata była akurat zamknięta z powidu urlopu właścicielki. Było nienajgorzej, fryzura nawet mi się podobała, obsługa również. Za cięcie zapłaciłam 40 zł. Potem wróciłam do Agaty. Czemu? Bo ceny niewygórowane, a ja nie szukałam rewolucji czy odzwierciedlenia ostatnich trendów. Teraz jednak spróbowałabym czegoś nowego. Zastanawiam się tylko gdzie uderzyć, bo opinii tutaj mnóstwo, ale bardzo różne. Chyba będzie metoda prób do skutku.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat