metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

aaaaa ~aaaaa (Gość)27.02.2018 07:32

Nie polecam Pani która ma salon fryzjerski w wieżowcu przy E. Plater

cytat

Mau_gosia ~Mau_gosia (Gość)23.02.2018 12:41

Nie polecam fryzjerki Anny Górnej. Jeśli chodzi o cięcie, to jeszcze ujdzie w tłoku, choć nic zachwycającego, ale stosunek do klienta wybitnie olewający. Dodzwonić się i umówić na wizytę graniczy z cudem. Ogólnie zero profesjonalizmu.

cytat

Kaśka ~Kaśka (Gość)03.01.2018 12:55

Pani Małgosia ma teraz zakład wspólnie z Panią Emilką na Daniłowskiego 8, to się chyba nazywa Fabryka Urody.

cytat

buka ~buka (Gość)02.01.2018 13:22

Witam, Super że trafiłam na ślad Pani Emilki. Nie wiem co się stało w Galerii Fryzur że nagle obie z Panią Małgosią stamtąd zniknęły a ja zostałam bez fryzjera (niestety nie odpowiada mi pan Paweł).
Czy ktoś moze wie gdzie teraz pracuje Pani Małgosia, czy obie z Emilią przyjmują w jednym salonie? Będę bardzo w dzięczna za informację.

cytat

Gość ~Gość (Gość)29.12.2017 12:57

Emilia ma teraz salon na Daniłowskiego 8, nr telefonu 668 693 517.

cytat

Gość111 ~Gość111 (Gość)28.12.2017 20:17

A ja chodzę do salonu Gold Barbara w Rynku Trybunalskim ceny trochę wysokie,ale polecam.

cytat

bxw ~bxw (Gość)27.12.2017 18:36

"Ewa" napisał(a):



Szukam pani Emilki, która do niedawna pracowała w salonie Pawła Klimka na Kostromskiej. Tnie włosy tak, że bardzo dobrze układają się przy odrastaniu i łatwo je wymodelować. Niestety odeszła z pracy. Ktos wie, gdzie ją znajdę?

cytat

gość€ ~gość€ (Gość)25.09.2017 12:57

najlepsza poni Ola z wierzej bo jest ciepła no i jeszcze zdolna,ECH chyba się skuszę

cytat

Monsun ~Monsun (Gość)22.09.2017 14:55

Byłem w "Rafał" na Słowackiego, młody gościu mnie ochlastał tak ze się w domu przed lustrem przeżegnałem pierwszy raz od 25 lat 🤣. Tak myślałem ze strzyżenie za 10pln niczego dobrego nie wróży. Można polecić jak chcesz się ciąć na glace bo na 5mm to trochę krzywo u mnie wyszło :(.

cytat

Moonika Moonika27.07.2017 19:06

A czy polecicie jakiegoś fryzjera z opcją dojazdu do klienta?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat