Artykuły do tagu: zuk

Szuka siostry, prosi o pomoc
Nie widział siostry ponad 30 lat. Marian Brejniak z Przasnysza prosi o pomoc mieszkańców naszego regionu.
Na Bugaju trwają poszukiwania. 55-latek utonął?
Trwają poszukiwania mężczyzny, który utonął w Bugaju. Utonięcie to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń, do których doszło w niedzielę około południa. Wówczas 55-latek przebywał nad wodą ze swoimi znajomymi. Wszyscy pili alkohol.
Idziesz do lasu? Uważaj na siebie!
Wczoraj informowaliśmy o trwających całą noc poszukiwaniach 85-letniej mieszkanki Sulejowa. I choć na szczęście kobietę udało się odnaleźć, to piotrkowska policja opublikowała komunikat, w którym szczególnie podkreśla konieczność otoczenia opieką starszych osób w sezonie sprzyjającym wyjściom z domu - na przykład do lasu.
Koleżanki wybrały się na grzyby, jedna zaginęła
Z samego rana razem ze znajomą wybrała się do lasu na grzyby. Kiedy się rozdzieliły, jedna z kobiet zgubiła się. Rodzina 58-latki zawiadomiła policję.
Wykorzystała nieuwagę męża i odjechała rowerem. Szukała jej policja
Kilkunastu policjantów prowadziło intensywne poszukiwania 75-letniej mieszkanki Zelowa. Kobieta cierpi na zaniki pamięci.
10-latek pokłócił się z rodzicami i uciekł z domu
Dziesięcioletni chłopiec po sprzeczce z rodzicami wyszedł z domu w Siomkach w gminie Wola Krzysztoporska w poniedziałek około 15.30 i przez wiele godzin nie kontaktował się z rodziną. Późnym wieczorem rodzina powiadomiła policję. W poszukiwaniach dziecka brało udział 120 policjantów oraz ponad 40 strażaków.
Znaleziono zwłoki mężczyzny
Ciało mężczyzny znaleziono wczoraj na bagnach w gminie Gorzkowice. Policja potwierdziła, że to zwłoki poszukiwanego od trzech miesięcy mieszkańca Kamieńska.
Zaginął mieszkaniec Sulejowa
Policja poszukuje 63-letniego Władysława Bartosika, mieszkańca Sulejowa, który najprawdopodobniej 24 listopada opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie dał znaku życia. Odjechał volkswagenem polo koloru szarego. Samochód został odnaleziony na terenie Opoczna.
Pies tęskni i czeka na właściciela
Na adres naszej redakcji otrzymaliśmy maila ze zdjęciem psa, który błąkał się po terenie gminy Grabica. Znalazca próbował już szukać właściciela. Poniżej opis zdarzenia i telefon kontaktowy.
56-letni bełchatowianin odnaleziony!
Sukcesem zakończyły się prowadzone od czwartkowego wieczoru poszukiwania zaginionego 56-letniego bełchatowianina.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat