Artykuły do tagu: zuk

Region: Policyjny pies odnalazł zaginioną staruszkę
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania74-letniej mieszkanki gminy Aleksandrów. Już trzy godziny po zgłoszeniu policyjny pies tropiący doprowadził policjantów do zaginionej .
Starsza mieszkanka gminy Grabicy, która wczoraj do południa opuściła swój dom, nie żyje. Jej ciało odnaleziono dzisiaj.
Wczoraj o godzinie 21.45 dyżurny piotrkowskiej komendy Policji został powiadomiony o zaginięciu 81- letniej mieszkanki gminy Grabica.
Znaleziono ciało zaginionego mężczyzny
Znaleziono ciało mężczyzny, który uległ wypadkowi przy pracy w kopalni Biała Góra koło Tomaszowa Mazowieckiego. Poszukiwania trwały dziewięć dni.
Poszukują zaginionego Jacka Andrzejewskiego
7 kwietnia 2011 roku Jacek Andrzejewski wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną.
Policjanci przeczesują lasy - poszukują mężczyzny
Trwają poszukiwana 54-letniego mężczyzny, który przebywał w piotrkowskiej noclegowni.
Pani Zdzisława wyszła z domu i nie wróciła
Wyszła z domu i słuch o niej zaginął.
Policjanci z komisariatu w Gorzkowicach poszukują zaginionego Stanisława Duszlińskiego. Mężczyzna 3 maja bieżącego roku około godziny 2.00 w nocy wyszedł z domu w Woli Krzysztoporskiej i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat