Artykuły do tagu: zuk

Dziecko odnaleźli w centrum handlowym
19 czerwca około godziny 17.00 do piotrkowskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Piotrkowa, która powiadomiła o zaginięciu 7-letniej córki.
Spowodował wypadek po pijanemu – jest poszukiwany
Policjanci z Radomska, na podstawie postanowienia wydanego przez Prokuratora Rejonowego w Radomsku, poszukują Mariusza Grucy, który spowodował wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym będąc w stanie nietrzeźwości.
Poszukiwali dwóch chłopców w okolicach Bugaju
Policja, straż pożarna, leśnicy oraz Straż Miejska poszukiwali na Bugaju oraz w pobliskim kompleksie leśnym dwóch chłopców w wieku 8 i 10 lat. Ostatni raz młodych piotrkowian widziano wczoraj wieczorem. Istnieje podejrzenie, że chłopcy mogli utonąć...
Poszukiwany ukrył się pod kołdrą
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22-latka. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w łóżku.
Zadał cios nożem – został zatrzymany
Nawet 25 lat więzienie grozi nożownikowi z Piotrkowa, który w marcu ugodził nożem przypadkowego przechodnia. Dopiero publikacja w mediach portretu pamięciowego młodocianego bandyty pozwoliła na jego zatrzymanie.
Piotrków: Zadał cios w klatkę piersiową 19-latka
Piotrkowscy policjanci prowadzą czynności w sprawie usiłowania dokonania zabójstwa. Zdarzenie miało miejsce 21 marca 2013 roku około godziny 21.15 w Piotrkowie Trybunalskim na ulicy Słowackiego.
Sto osób, psy i śmigłowce przeszukują lasy
Od wczoraj trwają poszukiwania 70-letniego mężczyzny zamieszkałego w Bujniczkach w gm. Gorzkowice.
Region: 58-letnią zaginioną odnaleźli w studni
Od wczoraj piotrkowska policja i straż pożarna prowadziła poszukiwania kobiety, która wyszła z domu i ślad po niej zaginął.
28.02.2012 08:58
Wszyscy chyba pamiętamy zaginięcie małego Dawidka z Karolinowa. W zeszłym roku tylko w samym Piotrkowie policja otrzymała 11 zgłoszeń dotyczących zaginięcia nieletnich osób. W regionie były trzy. Wszyscy zostali odnalezieni.
Zaginiona 79-latka szczęśliwie odnaleziona w lesie
Wczoraj o 20.15 dyżurny piotrkowskiej komendy Policji został powiadomiony o zaginięciu 79- letniej mieszkanki miejscowości Rzepki w gminie Czarnocin.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat