Artykuły do tagu: zmiana

Zmiana dobra czy niedobra?
Minął niewiele ponad rok od wyborczego i bezdyskusyjnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości. Miała być dobra zmiana. Zmiana jest, ale czy na pewno dobra?
Nowy lewoskręt już gotowy
Niemała niespodzianka czekała we wtorek rano na kierowców jadących Al. Armii Krajowej w stronę al. Piłsudskiego w Piotrkowie. Na skrzyżowaniu pojawił się drugi lewoskręt.
Nowy prokurator okręgowy w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, zmienił się prokurator okręgowy w Piotrkowie. Od 25 kwietnia tę funkcję pełni Magdalena Witko – prywatnie żona prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko, związanego z PiSem.
Zmiany w piotrkowskiej policji i prokuraturze
Niebawem zmienią się władze Komendy Miejskiej Policji i Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.
Z soboty na niedzielę śpimy godzinę krócej
Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę pośpimy o godzinę krócej.
Zmiana czasu a... wybory
W niedzielę w dzień wyborów śpimy dłużej. To dlatego, że w nocy z soboty na niedzielę przechodzimy na czas zimowy. Wskazówki zegarów przestawiamy o godzinę wstecz. To dodatkowa godzina snu albo dodatkowa godzina zastanowienia, na kogo głosować.
W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki
Dwa razy w roku przesuwamy zegarki o godzinę. W nocy z soboty na niedzielę (28/29 marca) przestawimy się z czasu zimowego na letni.
Prawdopodobnie na przełomie lutego i marca w Piotrkowie odbędą się nowe wybory do rad osiedli. Na 28 stycznia zaplanowana jest sesja Rady Miasta, podczas której radni mają przyjąć nowe statuty rad osiedli, jednakowe dla wszystkich rad.
Bez zgody nie będą nas namawiać przez telefon
Od 25 grudnia już nikt bez naszej wyraźnej zgody nie będzie mógł nas zamęczać ofertami przez telefon. Będzie też więcej czasu na zwrot rzeczy kupionej przez Internet.
Zmieniamy czas na zimowy!
Mamy dobrą wiadomość! W nocy z soboty na niedzielę (z 25 na 26 października) śpimy o godzinę dłużej. Przestawiamy czas na zimowy!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat