Artykuły do tagu: zmiana

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki
Dwa razy w roku przesuwamy zegarki o godzinę. W nocy z soboty na niedzielę (28/29 marca) przestawimy się z czasu zimowego na letni.
Prawdopodobnie na przełomie lutego i marca w Piotrkowie odbędą się nowe wybory do rad osiedli. Na 28 stycznia zaplanowana jest sesja Rady Miasta, podczas której radni mają przyjąć nowe statuty rad osiedli, jednakowe dla wszystkich rad.
Bez zgody nie będą nas namawiać przez telefon
Od 25 grudnia już nikt bez naszej wyraźnej zgody nie będzie mógł nas zamęczać ofertami przez telefon. Będzie też więcej czasu na zwrot rzeczy kupionej przez Internet.
Zmieniamy czas na zimowy!
Mamy dobrą wiadomość! W nocy z soboty na niedzielę (z 25 na 26 października) śpimy o godzinę dłużej. Przestawiamy czas na zimowy!
Jazda motocyklem z prawem jazdy kat. B
W niedzielę w życie wchodzą nowe przepisy pozwalające na poruszanie się motocyklami do 125 cm sześciennych bez prawa jazdy kategorii A1.
Zmiany w świątecznych kursach
W okresie wielkanocnym zmieniają się rozkłady jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie.
Nie chcą już Kasprzaka, chcą olimpijczyków
Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim od 1 września 2014 r. nosić będzie imię Polskich Olimpijczyków.
29.03.2014 10:15
Zmieniamy czas na letni
W nocy z 29 na 30 marca śpimy krócej, ponieważ zmieniamy czas z zimowego na letni.
Świerczowska i Świerczów wreszcie z komunikacją miejską
Zmiany w komunikacji miejskiej. Prywatni przewoźnicy rezygnują z obsługi kolejnych tras w mieście. Pojawia się więc problem, jak dojechać do pracy czy do szkoły. Piotrkowski MZK wyjścia nie ma i lukę wypełnić musi. Emzetki jeżdżą już na Michałowską, a od lutego dojeżdżać będą też na Świerczowską, Świerczów i Małopolską.
Mury aresztu opuściło tylko 14 skazanych
Po złagodzeniu kar za jazdę po pijanemu na rowerze i za drobne kradzieże tylko 14 skazanych opuściło mury piotrkowskiego aresztu śledczego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat