Artykuły do tagu: zmiana

Czy zmiana czasu ma sens?
Jej praktyczny i wymierny jej efekt jest taki, że w najbliższy weekend, a konkretnie z soboty na niedzielę, śpimy dłużej. Jednym z najważniejszych argumentów za jej wprowadzeniem jest jednak oszczędność energii i maksymalne wykorzystanie światła słonecznego. Czy rzeczywiście oszczędzamy na zmianie czasu?
Komunikat w sprawie zmian nazw ulic w Piotrkowie
Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego podjęła uchwały w sprawie zmian nazw dwóch ulic: „9-go Maja” otrzymała nazwę „9 Maja 1950” oraz ul. „Lucjana Rudnickiego” otrzymała nazwę „Leszka Białego”.
Zmieniać czy nie zmieniać?
Wkrótce zmiana czasu. Kolejna. I po raz kolejny powraca pytanie, czy potrzebna. Ostatnio za sprawą posłów PSL.
24.03.2017 06:31
Dobra zmiana na wiosnę
Tym razem to zmiana, którą już dobrze poznaliśmy. Przyszła do nas z Niemiec.
Kto zastąpi Janusza Tamillę? [AKTUALIZACJA]
Wszystko wskazuje na to, że niebawem może nastąpić zmiana na stanowisku dyrektora Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie.
Zmiana dobra czy niedobra?
Minął niewiele ponad rok od wyborczego i bezdyskusyjnego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości. Miała być dobra zmiana. Zmiana jest, ale czy na pewno dobra?
Nowy lewoskręt już gotowy
Niemała niespodzianka czekała we wtorek rano na kierowców jadących Al. Armii Krajowej w stronę al. Piłsudskiego w Piotrkowie. Na skrzyżowaniu pojawił się drugi lewoskręt.
Nowy prokurator okręgowy w Piotrkowie
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, zmienił się prokurator okręgowy w Piotrkowie. Od 25 kwietnia tę funkcję pełni Magdalena Witko – prywatnie żona prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko, związanego z PiSem.
Zmiany w piotrkowskiej policji i prokuraturze
Niebawem zmienią się władze Komendy Miejskiej Policji i Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.
Z soboty na niedzielę śpimy godzinę krócej
Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę pośpimy o godzinę krócej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat