Artykuły do tagu: taniec

Złoto, srebro i brąz dla piotrkowskich tancerzy
W Bydgoszczy-Białe Błota odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Jazzowym organizowane przez World Artis-tic Dance Federation. Centrum Tańca – Z. Bujakowski z Piotrkowa Trybunalskiego wystawiło swoich tancerzy w 13 konkurencjach.
Szkoła Tańca Jast z 15 medalami
W minioną niedzielę (19 marca) tancerze ze Szkoły Tańca Jast brali udział w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra. Piotrkowską szkołę reprezentowała silna grupa ponad stu zawodników. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Zgromadziła ponad 700 solistów i 90 zespołów tanecznych z czołówki tanecznej Polski.
Ognisty taniec w sali sportowej SP12
Choć pogoda zdecydowanie nie zachęcała do ruszania się z domu, ci, którzy przyszli w niedzielny wieczór do Szkoły Podstawowej nr 12 z pewnością nie żałowali.
Przypominamy o Impresjach Tanecznych
Już dziś (11 grudnia) będziemy świadkami wielkiego widowiska tanecznego. O godz. 17.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie rozpoczną się XII Ogólnopolskie Impresje Taneczne.
W niedzielę powalczą o Złotego Piotrka
W niedzielę (5 VI) do Piotrkowa przyjadą tancerze z całej Polski, aby konkurować o Złotego Piotrka na V Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej.
Grand Prix Polski Polskiego Związku Tańca Freestyle już w najbliższą niedzielę w Moszczenicy
V Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle Move It odbędzie się w najbliższą niedzielę (5 VI) w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy. Będzie to Grand Prix Polski Polskiego Związku Tańca Freestyle.
4 puchary i 50 medali. Sukces tancerzy z Piotrkowa
Kilka dni temu tancerze Szkoły Tańca JAST brali udział w rywalizacji tanecznej podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Freestyle o puchar burmistrza Sycowa Sławomira Kapicy. Piotrkowskie dzieciaki i młodzież zaprezentowały się w formacjach hiphopowych i jazzowych oraz w solo i duetach w stylu jazz, modern i disco dance.
Będzie kolejny maraton tańca na UJK
Dla wszystkich fanów zumby i salsy szykuje się nie lada gratka. Wielkimi krokami zbliża się II Piotrkowski Maraton Zumby. O szczegółach opowiadały na antenie Strefy FM Izabela Dłużewska i Małgorzata Golec z klub fitness Tom Fit Center - organizatorki wydarzenia.
Kolejny turniej i znów sukcesy tancerzy
Tancerze ze Szkoły Tańca JAST rywalizowali na scenie Kieleckiego Teatru Tańca w I Otwartych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego.
Sukces tancerzy z Piotrkowa w Mistrzostwach Polski Freestyle
48 tancerzy z piotrkowskiego oddziału Szkoły Tańca JAST rywalizowało na tanecznych parkietach XXII Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle 2015 w Twardogórze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat