Artykuły do tagu: program

Buduj swój sukces krok po kroku – kompleksowe programy lojalnościowe
Budowanie sukcesu firmy to ciężka praca, wymagająca ogromnej ilości czasu i zaangażowania z naszej strony. Sukces bowiem składa się z wielu czynników, spośród których każdy jest ważny i zasługuje na szczególną uwagę. Jednym z nich jest lojalność naszych kontrahentów. Bez ich pomocy i wzajemnej współpracy ciężko wyobrazić sobie powodzenie jakiejkolwiek firmy, niezależnie od zakresu jej działalności.
Można już pobierać wnioski ws. programu Rodzina 500+
Do południa siedzibę Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ulicy Sienkiewicza 16a odwiedziło ponad 80 osób, przedstawiciele placówki zorganizowali w sobotę dzień otwarty, dla wszystkich tych, którzy chcieli zapytać o program "Rodzina 500 plus".
Zmodernizuj swoje gospodarstwo ze wsparciem
Jeszcze do 17 listopada rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie pomocy na „Modernizację gospodarstw rolnych” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.
Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu to projekt edukacyjny prowadzony m.in. w woj. łódzkim przez Klub Jagielloński. Skierowany jest głównie do młodzieży ze szkół średnich. Zajęcia w jego ramach trwają 3 dni.
"Ekologiczna młodzież gminy Gorzkowice" to nazwa projektu zainicjowanego w tym miesiącu w gimnazjum w Gorzkowicach. Uczniowie tej szkoły aż do listopada będą uczestniczyć w proekologicznych działaniach.
Mieszkańcy skarżą się na darmowy internet
Darmowy internet (w ramach programu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu), z którego korzysta 100 mieszkańców Piotrkowa jest wyjątkowo awaryjny.
Delegacja z ZSP w Szydłowie odwiedziła Holandię
Wymiana doświadczeń to skuteczna forma kształcenia, choć nie wszyscy w to wierzą. Uczyć się od innych poprzez obserwację i kopiowanie dobrych wzorów jednak warto...
Owoce i warzywa w szkole to program prowadzony przez Agencje rynku rolnego. Akcja ma promować wśród dzieci jedzenie owoców i warzyw.
W Piotrkowie jest realizowany program wczesnej interwencji FreD
Od września 2013 roku piotrkowski Punkt Konsultacyjny “Pomarańczowa Linia” realizuje bezpłatny program wczesnej interwencji FreD.
MOK w Sulejowie zaprasza na ferie
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na ferie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat