Artykuły do tagu: program

822 tysiące złotych na aktywizację osób bezrobotnych pozyskał PUP w Piotrkowie. - Dzięki tej dotacji uda się przywrócić na rynek pracy 92 osoby - mówi Henryka Gawrońska, dyrektor piotrkowskiego PUP-u.
Prawie pół miliona na opiekę nad zwierzętami
Od 1 kwietnia obowiązywać będzie “Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Piotrkowa Trybunalskiego w 2012 roku”. Co to oznacza? Że czipowanie psa to już nie obowiązek, a prawo.
Wychowanka MOK-u w
Anna Frontczak podopieczna Agnieszki Skrobek - instruktorki zajęć Emisji Głosu Rozrywkowego w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, weźmie udział w II edycji programu "Bitwa na głosy". Dwudziestoletnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego przeszła śpiewająco casting do drużyny Moniki Kuszyńskiej który zorganizowany był 18 lutego w Łodzi.
Będzie trzeci Orlik w Piotrkowie Trybunalskim
W przyszłym roku do Piotrkowa zawita kolejny Orlik. Taką deklarację złożył w piotrkowskim Urzędzie Miasta Dariusz Klimczak – członek zarządu Województwa Łódzkiego.
21.12.2011 13:03
Obejrzyj kolejny odcinek programu Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim - EKO TOMASZÓW.
Radomszczanka Katarzyna Klimczyk bierze udział w popularnym programie The Voice of Poland Telewizji Polskiej. Radomsko mobilizuje się na sobotnie głosowanie.
21.09.2011 10:55
Zobacz program Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim - EKO TOMASZÓW.
Rozwój Piotrkowa czy administrowanie biedą?
Przed tygodniem prezydent miasta Krzysztof Chojniak przedstawił priorytety dla Piotrkowa na najbliższe lata. Dla wielu prezydencka lista okazała się sporym zaskoczeniem.
- To są priorytety prezydenta, a nie miasta - stwierdzili w programie „O tym się mówi” radni Tomasz Sokalski z Lewicy oraz Marek Konieczko z klubu Rozwój i Gospodarność.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat