Artykuły do tagu: premier

Piotrków: Będzie sala kinowa im. A. Holland
Piotrkowska premiera filmu „W ciemności” już w środę. Zdradzamy kolejne szczegóły tej uroczystości.
Gwiazdy na piotrkowskiej premierze
To będzie historyczne wydarzenie dla Piotrkowa filmowego. Ruszyła sprzedaż biletów na pokaz premierowy filmu Agnieszki Holland "W ciemności". Projekcję filmu poprzedzi spotkanie z ekipą twórców.
Piotrkowskie kino Helios rozpoczęło sprzedaż biletów na premierę najnowszego filmu Agnieszki Holland - "W ciemności". Liczba wejściówek ograniczona.
Holland przyjedzie do Piotrkowa na premierę filmu
Jest oficjalne potwierdzenie. Jeden z premierowych pokazów najnowszego filmu Agnieszki Holland w „W ciemności” odbędzie się w piotrkowskim kinie Helios.
„1920 Bitwa Warszawska” kręcona w Piotrkowie
W piątek – 30 września premiera filmu Jerzego Hoffmana. Z tej okazji przypominamy państwu sceny do filmu, które kręcone były w Piotrkowie.
Andrzej Lepper popełnił samobójstwo
Znany wszystkim polityk Andrzej Lepper nie żyje. 57-letniego lidera Samoobrony znaleziono martwego w prywatnych pomieszczeniach znajdujących się w biurze Samoobrony.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat