Artykuły do tagu: premier

24.03.2017 09:32
Kosmoloty w kinie Helios
W kinie Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków Kosmolotów.
Film o prawdziwej miłości -
Bella, błyskotliwa, piękna i niezależna młoda kobieta, szukając zaginionego ojca, trafia do ponurego zamku… "Piękna
i Bestia" - fabularna adaptacja klasycznej animacji Disneya, zachwyca Widzów na całym świecie. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse tego bajkowego filmu już od najbliższego piątku, 17 marca!
Tomaszowska premiera filmu „Las 4 rano”
W poniedziałek, 23 stycznia, w kinie Helios w Tomaszowie Mazowieckim odbył się jeden z premierowych pokazów filmu „Las 4 rano” z udziałem ekipy filmowej. Wybór Tomaszowa na miejsce pokazu nie był przypadkowy. Jesienią 2015 roku właśnie w tym mieście i okolicy Jan Jakub Kolski zrealizował część zdjęć do tej produkcji. W poniedziałkowym spotkaniu z publicznością obok reżysera wzięli także udział: aktorka Aleksandra Michael, montażysta Konrad Śniady, kierownik planu Michał Michałowski oraz przedstawiciel producenta Michał Benkes.
Premiera książki „Kolej wąskotorowa Piotrków - Sulejów”
Co wspólnego miał car Mikołaj II z kolejką wąskotorową Piotrków-Sulejów? Gdzie wyprodukowano pierwsze parowozy dla tej kolei? Na te pytania i wiele innych odpowiadał Krzysztof Herman, autor książki „Kolej wąskotorowa Piotrków-Sulejów”, której uroczysta premiera odbyła się w czwartek, 24 listopada, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie.
Pierwsza publikacja o kolejce sulejowskiej
24 listopada odbędzie się premiera książki „Kolej wąskotorowa Piotrków – Sulejów”, której autorem jest Krzysztof Herman. Publikacja ukaże się w łódzkiej oficynie Księży Młyn Dom Wydawniczy.
Budowa S12. Radni piszą do premier Szydło
Rada powiatu piotrkowskiego chce przyspieszyć budowę trasy S12 oraz obwodnic Srocka, Rozprzy i Sulejowa - dlatego postanowiła przesłać swoje stanowisko m.in. premier Beacie Szydło oraz ministrowi infrastruktury Andrzejowi Adamczykowi. Na temat wzmożonego ruchu tranzytowego debatowano na ostatniej sesji rady powiatu.
„Rządzącym wydaje się, że mogą wszystko, jak w Turcji”
W połowie lat 90. ubiegłego stulecia był jednym z najważniejszych polskich polityków. Od lat poza polityką, na temat której ma bardzo krytyczne zdanie.
Szósty dzień Tygodnia Antoniańskiego
Trwa szósty dzień Tygodnia Antoniańskiego w Tomaszowie Mazowieckim - w uroczystościach związanych z ustanowieniem świętego Antoniego Padewskiego patronem miasta i powiatu tomaszowskiego wzięli dziś udział między innymi wicepremier Piotr Gliński oraz metropolita łódzki arcybiskup Marek Jędraszewski, który odprawił uroczystą mszę i wygłosił homilię.
Wicepremier Gliński w Piotrkowie
W sobotę rano w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie rozpoczęła się konferencja naukowa "Moralność - wspólnota - państwo", skupiająca m.in. środowiska akademickie, duchownych, władze i parlamentarzystów.
B. Szydło komentuje decyzję radomszczan
Wracamy do wyborów prezydenckich w Radomsku. Premier Beata Szydło skomentowała wynik. Przypomnijmy, że niezależny kandydat Jarosław Ferenc pokonał popieranego przez PiS Wiesława Kamińskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat