Artykuły do tagu: olimpiada

Rio. Srebrny medal podopiecznego Szymona Koguta
Mark Madsen, podopieczny piotrkowianina Szymona Koguta zdobył srebrny medal w kategorii 75 kg w zapasach w stylu klasycznym podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Były zapaśnik AKS Piotrków jest od wielu lat trenerem reprezentacji Danii.
Wachowicz ostro o olimpijczykach
Gościem programu "O tym się mówi" na antenie Strefy FM był olimpijczyk z Monachium z 1972 roku, piotrkowianin Włodzimierz Wachowicz. Nie szczędził on słów krytyki trenerowi reprezentacji Polski w piłce ręcznej Tałantowi Dujszebajewowi po przegranym 32:34 meczu z Brazylią. I nie tylko jemu...
Medale piotrkowian na Olimpiadzie
Zarówno zapaśniczki, jak i zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wrócili z finałów XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z medalami. Chłopcy rywalizowali w Lubawie, a dziewczęta w Olsztynie.
W
W I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie rozgrywał się w sobotę II Etap Olimpiady o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej.
Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK
W piątek w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie (al. 3 Maja) odbył się finał etapu rejonowego 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Uczestniczyli w nim przedstawiciele szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta oraz powiatu piotrkowskiego.
Uczeń z „Budowlanki” laureatem XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
Kamil Motyka - uczeń klasy IV Technikum Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie uzyskał tytuł laureata ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W ubiegłym roku, jako trzecioklasista, wywalczył miano finalisty.
AZP ufunduje szkolenie lotnicze dla Kamila Stocha
Trwa euforia związana z wczorajszym zwycięstwem polskiego skoczka - Kamila Stocha w konkursie olimpijskim. Za sukces postanowił podziękować również Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej, który wpadł na pomysł ufundowania sportowcowi lotniczego szkolenia – kursu szybowcowego.
Młodzi chcą żyć zdrowo
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim było gospodarzem etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.
Piotrkowianin na olimpiadzie wschodnich sztuk walki
Michał Wąs, piotrkowianin, jako jedyny przedstawiciel płci męskiej będzie reprezentował Polskę na odbywającej się od 18 do 26 października w St. Petersburgu olimpiadzie wschodnich sztuk walk – Sportaccord World Combat Games.
130 zawodników rywalizuje o podium
Lotka poszła w ruch. W Piotrkowie oficjalnie rozpoczęto XIX Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w badmintonie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat