Artykuły do tagu: lego

Adaptacja budynku, w którym znajdzie się piotrkowska noclegownia dla bezdomnych powoli dobiega końca.
Przeprowadzka na Wronią już na początku listopada
Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy noclegowni przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie do nowego budynku na Wroniej przeprowadzą się zgodnie z planem – na początku listopada. - Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem - mówi Jerzy Karłowski, wiceprezes stowarzyszenia “Panaceum”, które prowadzi noclegownię.
Nowa noclegownia nabiera kształtów
Nowa noclegownia przy ulicy Wroniej w Piotrkowie nabiera kształtów.
Prawie 690 tysięcy złotych będzie kosztować przebudowa pomieszczeń nowej noclegowni dla bezdomnych, która powstanie przy ulicy Wroniej w Piotrkowie.
Prawdopodobnie blisko 700 tysięcy złotych będzie kosztować adaptacja pomieszczeń pod noclegownię dla bezdomnych osób, której nowa siedziba będzie mieścić się na ulicy Wroniej w Piotrkowie.
Dogadali się w sprawie noclegowni
Zgodzą się na noclegownię na osiedlu, ale mają długą listę postulatów. Mieszkańcy piotrkowskiego osiedla Wronia oczekują, że prezydent zainstaluje im domofony na klatkach schodowych, rozbuduje parkingi i chodniki, wyremontuje dwie ulice...
Są pieniądze na noclegownię... Wronia nie odpuści
Piotrków otrzymał dofinansowanie na urządzenie noclegowni dla bezdomnych w pawilonie przy ul. Wroniej. Prace nad adaptacją budynku mają rozpocząć się na wiosnę.
Obecnie przebywa tam prawie 40 osób. Są jeszcze 4 wolne miejsca i 4-5 miejsc awaryjnych.
Co dalej z noclegownią dla bezdomnych? - zapytał radny Adam Gaik podczas ostatniej sesji Rady Miasta Piotrkowa.
Noclegownia dla bezdomnych jednak na Wroniej?
Kilka tygodni temu prezydent Krzysztof Chojniak podczas spotkania z mieszkańcami tego peryferyjnego miejskiego osiedla zapowiedział, że ponownie rozpatrzy zmianę lokalizacji inwestycji. Z wypowiedzi jego zastępcy Andrzeja Kacperka wynika jednak, że w tej sprawie nic się nie zmieniło.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat