Artykuły do tagu: komputer

Niemal 90 komputerów trafi do szkół gminy Wola Krzysztoporska
Prawie 90 komputerów trafi do szkół z terenu gminy Wola Krzysztoporska. Gmina złożyła wniosek o sfinansowanie zakupu części laptopów w ramach programu #zdalnaszkoła, ale zdecydowana większość środków pochodziła będzie z budżetu gminy i poszczególnych szkół. Wszystko po to, żeby nauka na odległość, do której z powodu koronawirusa zmuszeni są uczniowie i nauczyciele, szła sprawniej.
Tomografia komputerowa - kiedy zalecane jest takie badanie?
Czy tomografia komputerowa jest bezpieczna? Kiedy należy wykonać takie badanie, ile ono kosztuje i gdzie się na nie zgłosić? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w naszym artykule.
Uwaga na maile z podpisem ZUS!
Przybywa oszustów, którzy chcą uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie komunikuje się z petentami drogą mailową. Kontakt elektroniczny możliwy jest jedynie w sytuacji, gdy klient posiada profil na Platformie Usług Elektronicznych.
Bezpłatny kurs obsługi komputera dla mieszkańców gminy Gorzkowice
Zapraszamy dorosłych mieszkańców gminy Gorzkowice na bezpłatne kursy obsługi komputera, surfowania po internecie i nauki korzystania z e-usług życiu codziennym.
Okradli sklep komputerowy. Grozi im 10 lat więzienia
Włamali się do sklepu komputerowego w centrum miasta i ukradli siedem laptopów wartych blisko 12 tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn. Podejrzani przyznali się już do winy. Mogą spędzić nawet 10 lat w więzieniu.
Przekazali sprzęt komputerowy ponad stu rodzinom
Dziś (30 kwietnia) w Urzędzie Miasta wręczono urządzenia wielofunkcyjne w ramach projektu “e-Rodzina likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego”.
Będą oswajać z komputerem
Kolejny raz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zaprasza osoby w wieku powyżej 50. roku życia na warsztaty komputerowe.
Opoczno. Uczniowie dostali komputery
30 uczniów opoczyńskich szkół otrzymało laptopy zakupione w ramach projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dzieci i młodzieży z gminy Opoczno". Są to uczniowie z terenu gminy, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce lub są uprawnieni do pobierania stypendium.
Jeden milion przeciw cyfrowemu wykluczeniu
W poniedziałek (31 marca) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się konferencja będąca podsumowaniem realizowanego przez magistrat projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Piotrkowie Trybunalskim".
Kolejne darmowe komputery trafiły do mieszkańców
Ponad 100 komputerów w ramach programu "eRodzina - likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego" rozdano w środę w piotrkowskim magistracie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat