Artykuły do tagu: komputer

Kolejne komputery do rozdania
60 rodzin zastępczych i 44 uczniów pobierających stypendium socjalne otrzyma komputery z darmowym dostępem do Internetu. Jest jeden warunek - brak własnego sprzętu.
Będą komputery dla potrzebujących
Kolejne komputery trafią do najbardziej potrzebujących piotrkowian. Pieniądze na sprzęt udało się pozyskać w ramach programu "E-rodzina. Likwidacja barier wykluczenia społecznego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego".
Korzystanie z komputera i Internetu za darmo
Gminne Centrum Informatyczne powstanie w Gorzkowicach.
  Wolontariusze poprowadzą zajęcia dla seniorów
W ubiegłą sobotę, w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzkowicach odbyło się spotkanie z wolontariuszami, którzy już za tydzień poprowadzą pierwsze zajęcia komputerowe dla osób 50+.
Przekażą nowe komputery dla szkoły w Gorzkowicach
Pięć nowych zestawów komputerowych przekaże piotrkowskie Starostwo Powiatowe szkole w Gorzkowicach.
Piotrkowianie mogą już ubiegać się o darmowy komputer wraz z internetem. Sprzęt trafi do 100 osób zagrożonych tzw. wykluczeniem cyfrowym. Projekt skierowany jest do konkretnych grup.
Najbiedniejsi dostaną laptopy dopiero w 2013 roku
Sto rodzin, a także Miejska Biblioteka Publiczna oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy czeka na darmowe komputery. Sprzęt miał do nich trafić z początkiem roku szkolnego, jednak okazało się, że będzie to możliwe dopiero w 2013 roku.
UWAGA !!! ATAK TROJANA NA STRONIE PORTALU.
Dzisiejszego wieczora nastąpił atak hakerski na stronę.
Kilkadziesiąt nowych komputerów trafi do Miejskiej Biblioteki w Piotrkowie. Oznacza to, że w placówce pojawi się więcej stanowisk internetowych, które będą znacznie nowocześniejsze od tych, z których aktualnie korzystają czytelnicy.
Blisko 140 komputerów z dostępem do Internetu trafi do dzieci z rodzin ubogich, zastępczych, osób niepełnosprawnych oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat