Artykuły do tagu: gospodarka

Market NOMI znika z Piotrkowa
Market budowlany NOMI w Centrum Handlowym Echo w Piotrkowie wkrótce zostanie zlikwidowany.
Gdzie powstaną nowe galerie?
Jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce pod względem powierzchni, jakie przeznaczamy pod budowę galerii handlowych. W byłym województwie piotrkowskim mamy trzy. Teoretycznie.
Kiedy otworzą galerię handlową w Tomaszowie?
Galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim powstanie u zbiegu ulic Warszawskiej i Barlickiego, w miejscu po byłej fabryce włókienniczej.
Kolejny Lidl powstanie w Piotrkowie
Już niebawem w Piotrkowie pojawi się drugi sklep sieci Lidl.
Altero w Focus Mall powiększa powierzchnię o 245 mkw.
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski, wchodząca w skład sieci galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, podpisała właśnie umowę powiększenia salonu obuwniczej marki Altero. Nowy sklep będzie zajmował 395 mkw. i tak jak poprzedni będzie znajdował się na I piętrze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Deichmann i CCC.
Utworzą Piotrkowską Strefę Aktywności Gospodarczej
Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej to wyznaczone tereny inwestycyjne, które w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów, objęte zostaną preferencyjnymi stawkami dzierżawy.
Chińczycy gościli w Urzędzie Miasta
Chińska delegacja z prowincji Henan gościła we wtorek (16 grudnia) w piotrkowskim magistracie.
Tańsze paliwo na święta. Tylko gdzie je znaleźć?
Są takie miejsca, gdzie za benzynę płaci się 4,50 zł. Najmniej od pięciu lat. Ale gdzie te miejsca znaleźć?
Złagodzenie zniżkowego trendu cen żywności
W ubiegłym miesiącu indeks cen żywności FAO osiągnął wartość 192,3 punktu i wciąż utrzymywał się na najniższym poziomie od września 2010 roku. Indeks ten był o ponad 6,9% niższy niż w analogicznym okresie 2013 roku kiedy to plasował się na poziomie 206,6 punktu i zaledwie o 0,21% niższy niż we wrześniu 2014 r.
Aż 300 nowych miejsc pracy czeka w Ptaku!
Już w najbliższą sobotę, 11 października na terenie Ptak Expo odbędą się Targi Pracy. Początek zaplanowano na godzinę 10.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat