Artykuły do tagu: gospodarka

Toxic Jeans kolejnym najemcą w Focus Mall
Focus Mall w Piotrkowie podpisał umowę najmu z odzieżową marką Toxic Jeans. Salon zostanie urządzony na 80 metrach kw. powierzchni na parterze vis-a-vis sklepu Home&You. Otwarcie nowego butiku planowane jest na przełomie marca i kwietnia 2015 roku.
Pepco wynajęło powierzchnię w Focus Mall
Focus Mall Piotrków Trybunalski, galeria rozrywkowo-handlowa wchodząca w skład sieci Focus Mall, wynajęła blisko 400 mkw. powierzchni firmie Pepco. Sklep zostanie urządzony na parterze galerii w sąsiedztwie salonu jubilerskiego Apart oraz butiku Mohito. Otwarcie planowane jest na połowę kwietnia 2015 roku.
Market NOMI znika z Piotrkowa
Market budowlany NOMI w Centrum Handlowym Echo w Piotrkowie wkrótce zostanie zlikwidowany.
Gdzie powstaną nowe galerie?
Jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce pod względem powierzchni, jakie przeznaczamy pod budowę galerii handlowych. W byłym województwie piotrkowskim mamy trzy. Teoretycznie.
Kiedy otworzą galerię handlową w Tomaszowie?
Galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim powstanie u zbiegu ulic Warszawskiej i Barlickiego, w miejscu po byłej fabryce włókienniczej.
Kolejny Lidl powstanie w Piotrkowie
Już niebawem w Piotrkowie pojawi się drugi sklep sieci Lidl.
Altero w Focus Mall powiększa powierzchnię o 245 mkw.
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski, wchodząca w skład sieci galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, podpisała właśnie umowę powiększenia salonu obuwniczej marki Altero. Nowy sklep będzie zajmował 395 mkw. i tak jak poprzedni będzie znajdował się na I piętrze galerii, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Deichmann i CCC.
Utworzą Piotrkowską Strefę Aktywności Gospodarczej
Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej to wyznaczone tereny inwestycyjne, które w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów, objęte zostaną preferencyjnymi stawkami dzierżawy.
Chińczycy gościli w Urzędzie Miasta
Chińska delegacja z prowincji Henan gościła we wtorek (16 grudnia) w piotrkowskim magistracie.
Tańsze paliwo na święta. Tylko gdzie je znaleźć?
Są takie miejsca, gdzie za benzynę płaci się 4,50 zł. Najmniej od pięciu lat. Ale gdzie te miejsca znaleźć?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat