Artykuły do tagu: Zima

Słodycze, zakupy i dobre towarzystwo – panaceum na przedwiosenną chandrę
Słodycze, zakupy i spędzanie czasu z bliskimi – to według Polaków najlepsze sposoby poprawienia humoru. Gdzie można znaleźć doskonałe panaceum na przedwiosenną chandrę? Naturalnie w centrach handlowych. Dlatego Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich, którzy doświadczają zimowego obniżenia nastroju i chcieliby już poczuć odrobinę wiosennej energii, do spróbowania słodkich przyjemności, skorzystania z gorących niespodzianek i poszukiwania wiosennych inspiracji.
Kto został podlodowym mistrzem Piotrkowa?
Podlodowe Mistrzostwa Piotrkowa odbyły się na piotrkowskim Bugaju. Podlodowym mistrzem został Piotr Kędra, który zdobył 895 punktów.
WOPR będzie ćwiczył na lodzie. Zapraszamy mieszkańców!
Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, a także wszystkich dorosłych obywateli miasta, na pokaz technik ratowniczych stosowanych w ratownictwie lodowym w sytuacji załamania się lodu pod osobami na nim przebywającymi.
Strażacy z Woli Krzysztoporskiej ratowali uwięzionych na kruchym lodzie
Jak uratować nieostrożnych i nierozważnych amatorów ślizgawek? Tego uczyli się strażacy z OSP w Woli Krzysztoporskiej podczas szkolenia zorganizowanego we współpracy z WOPR.
01.02.2017 06:18
Aktywne ferie harcerzy
Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Piotrków spędzili tegoroczne ferie zimowe niezwykle aktywnie. Pojechali bowiem na zimowisko do Małego Cichego i Rajczy, tam mogli doskonalić lub dopiero rozpocząć sztukę jazdy na nartach.
Sławek Kaźmierczak wygrał Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła
W niedzielę Zarząd Koła nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła 2017. W imprezie nad jeziorem Bugaj wzięło udział 22 wędkarzy. Pogoda, jak na warunki zimowe, dopisała. Gorzej było z rybami.
Ahoj przygodo! Morskie fototapety w Twoim wnętrzu
Choć zima w pełni, trzaskający mróz szczypie w nos, a śniegu stopniowo przybywa, nam zamarzyła się relaksująca podróż do ciepłych tropików. Złoty piasek pod stopami, błękitne niebo nad głową, a przed nami przepiękna, krystalicznie czysta woda. Wydaje się to nierealne? Teraz w środku zimy, tak daleko od wakacyjnego sezonu? Fototapety z widokiem na morze sprawią, że bez wychodzenia z domu będziesz mógł się cieszyć oszałamiającym krajobrazem. Z taką dekoracją salonu czy sypialni, nie będą nam straszne żadne zawieruchy czy śnieżyce!
22.01.2017 13:17
Morsy są szalone!
To nic, że temperatura oscyluje w okolicach zera, gdyby było minus 20 też nic by ich nie powstrzymało. Morsy z całego regionu zjechały w niedzielę do Sulejowa, by biegać i kąpać się w Pilicy. W samych majtkach.
22.01.2017 09:38
Ferie na półmetku
Za nami półmetek ferii zimowych. Pierwszy ich tydzień w mieście wypełniony został wieloma atrakcjami, w których brały udział dzieci ze świetlic artystycznych MOK. Poniedziałek i czwartek to dni spędzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, gdzie pod czujnym okiem instruktorów mali artyści oddawali się sztukom plastycznym, wokalnym, fotograficznym oraz wcielali się w różne postacie podczas trwania warsztatów teatralnych.
Akcja ZIMA w gm. Wolbórz
Władze Wolborza uruchomiły specjalny telefon interwencyjny w sprawie „Akcji Zima”. Do odśnieżania w całym mieście i gminie jest ok. 200 km dróg.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat