Artykuły do tagu: Zima

20.03.2017 07:32
Z PTTK topili Marzannę
16 drużyn uczestniczyło w sobotniej imprezie zorganizowanej przez piotrkowski oddział PTTK. Marzannę topiło i wiosnę witało 160 osób. Uczestnicy w ramach zadania rajdowego wykonali ekologiczne kukły symbolizujące zimę.
Rozprawią się z Marzanną
Piotrkowski PTTK zaprasza do udziału w Pieszym Rajdzie „Topienie Marzanny – Powitanie Wiosny”. Zapisy trwają do 17 marca, a sama impreza odbędzie się 18 marca.
Słodycze, zakupy i dobre towarzystwo – panaceum na przedwiosenną chandrę
Słodycze, zakupy i spędzanie czasu z bliskimi – to według Polaków najlepsze sposoby poprawienia humoru. Gdzie można znaleźć doskonałe panaceum na przedwiosenną chandrę? Naturalnie w centrach handlowych. Dlatego Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich, którzy doświadczają zimowego obniżenia nastroju i chcieliby już poczuć odrobinę wiosennej energii, do spróbowania słodkich przyjemności, skorzystania z gorących niespodzianek i poszukiwania wiosennych inspiracji.
Kto został podlodowym mistrzem Piotrkowa?
Podlodowe Mistrzostwa Piotrkowa odbyły się na piotrkowskim Bugaju. Podlodowym mistrzem został Piotr Kędra, który zdobył 895 punktów.
WOPR będzie ćwiczył na lodzie. Zapraszamy mieszkańców!
Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, a także wszystkich dorosłych obywateli miasta, na pokaz technik ratowniczych stosowanych w ratownictwie lodowym w sytuacji załamania się lodu pod osobami na nim przebywającymi.
Strażacy z Woli Krzysztoporskiej ratowali uwięzionych na kruchym lodzie
Jak uratować nieostrożnych i nierozważnych amatorów ślizgawek? Tego uczyli się strażacy z OSP w Woli Krzysztoporskiej podczas szkolenia zorganizowanego we współpracy z WOPR.
01.02.2017 06:18
Aktywne ferie harcerzy
Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Piotrków spędzili tegoroczne ferie zimowe niezwykle aktywnie. Pojechali bowiem na zimowisko do Małego Cichego i Rajczy, tam mogli doskonalić lub dopiero rozpocząć sztukę jazdy na nartach.
Sławek Kaźmierczak wygrał Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła
W niedzielę Zarząd Koła nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła 2017. W imprezie nad jeziorem Bugaj wzięło udział 22 wędkarzy. Pogoda, jak na warunki zimowe, dopisała. Gorzej było z rybami.
Ahoj przygodo! Morskie fototapety w Twoim wnętrzu
Choć zima w pełni, trzaskający mróz szczypie w nos, a śniegu stopniowo przybywa, nam zamarzyła się relaksująca podróż do ciepłych tropików. Złoty piasek pod stopami, błękitne niebo nad głową, a przed nami przepiękna, krystalicznie czysta woda. Wydaje się to nierealne? Teraz w środku zimy, tak daleko od wakacyjnego sezonu? Fototapety z widokiem na morze sprawią, że bez wychodzenia z domu będziesz mógł się cieszyć oszałamiającym krajobrazem. Z taką dekoracją salonu czy sypialni, nie będą nam straszne żadne zawieruchy czy śnieżyce!
22.01.2017 13:17
Morsy są szalone!
To nic, że temperatura oscyluje w okolicach zera, gdyby było minus 20 też nic by ich nie powstrzymało. Morsy z całego regionu zjechały w niedzielę do Sulejowa, by biegać i kąpać się w Pilicy. W samych majtkach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat