Artykuły do tagu: Wielkanoc

Jarmark Wielkanocny w Focus Mall
Niezwykłe palmy wielkanocne, tradycyjne potrawy i wyroby na świąteczny stół, a dla najmłodszych zagroda z żywymi królikami. Wszystko to, i jeszcze więcej, czekać będzie na klientów Focus Mall Piotrków Trybunalski w najbliższy weekend (31 marca i 1 kwietnia w godz. 11.00 - 18.00).
Piotrkowska policja poszukuje świadków zdarzenia do którego doszło w lany poniedziałek na przystanku autobusowym przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie.
Tylko dziś na ulicach można spotkać ludzi polewających się wodą.
<b>Wielkanocne śniadanie w Strefie FM</b>
Tradycją stały się świąteczne śniadania w radiu Strefa FM. Tym razem w Wielką Sobotę gościem rozgłośni byli przedstawiciele samorządu a także komendant miejski policji. Nie zabrakło smacznych wielkanocnych potraw. Goście mieli też do wykonania pewne zadanie.
Nawet o 250 złotych więcej wydamy w tym roku na przygotowanie świąt - mówią zapytani przez nas piotrkowianie.
Od piątku, 22 kwietnia, rozpoczynają się na drogach całego kraju działania policyjne pod hasłem „Bezpieczny Weekend –Wielkanoc 2011”. Potrwają do późnych godzin 25 kwietnia.
Roznosił się zapach świątecznych potraw
Wiosna, świeżość, budząca się do życia przyroda i zapach polskich, świątecznych potraw - tak krótko opisać można wrażenia z Przeglądu Palm i Stołów Wielkanocnych.
Do Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie zgłosiło się 9 placówek oświatowych z terenu gminy, by zaprezentować przygotowane przez swoich wychowanków stoły wielkanocne. Jury stanęło przed trudnym zadaniem.
W gminie Rozprza dało się odczuć atmosferę Wielkanocy. W klimat świątecznych przygotowań wprowadzili mieszkańców gminy uczniowie Szkoły Podstawowej w Straszowie, prezentując bogactwo tradycji wielkanocnych podczas odbywającego się tam cyklicznie święta “Nasza wieś, nasz region”.
Jeśli chcesz, aby masa makowa w Twoim makowcu była puszysta i nie rozwarstwiała się, dodaj do jednego kilograma masy makowej trzy ubite białka jaj.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat