Artykuły do tagu: TV

12.04.2012 11:18
Prowincja na plus
W ubiegłym tygodniu gminę Aleksandrów odwiedziła ekipa telewizyjna programu Magdaleny Michalak “Prowincja na plus”.
W dniach 24-25 kwietnia 2012 roku firma Derewenda nieodpłatnie odbierze od mieszkańców Rozprza zużyty sprzęt RTV i AGD.
Telewizja Trwam podzieliła radnych Bełchatowa?
TV Trwam bronili radni w Piotrkowie, teraz Telewizji ojca Rydzyka bronił Bełchatów. Sprawa podzieliła radnych. Jedni twierdzili, że uchwała w ogóle nie powinna znaleźć się w porządku obrad, inni czuli się obrażeni postawą pozostałych.
Wychowanka MOK-u w
Anna Frontczak podopieczna Agnieszki Skrobek - instruktorki zajęć Emisji Głosu Rozrywkowego w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, weźmie udział w II edycji programu "Bitwa na głosy". Dwudziestoletnia mieszkanka Piotrkowa Trybunalskiego przeszła śpiewająco casting do drużyny Moniki Kuszyńskiej który zorganizowany był 18 lutego w Łodzi.
Zużyty sprzęt oddaj podczas zbiórki sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Rusza stacja dla młodzieży Patio TV
To pierwszy tego typu kanał w Polsce, który skierowany jest dla młodziezy akademickiej i gimnazjalnej. Po dwóch latach przygotowań rusza dziś w Łodzi stacja Patio TV. Nowa ogólnopolska telewizja będzie dostępna w całej Europie. Autorem tego projektu jest piotrkowianin Marcin Pampuch, znany również z anteny Radia Piotrków-obecnie Strefy FM, w którym przed laty pracował jako dziennikarz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat