Artykuły do tagu: TV

Bezkarny. Reportaż filmowy
Przez 5 miesięcy była pod kontrolą lekarza specjalisty, który nie wykrył ciąży, a co najważniejsze nie wykonał podstawowego badania.
W jaki sposób zwabić pożyteczne owady do ogrodu
Latem kwitnie wiele roślin na których można zobaczyć przeróżne owady. Oprócz pszczół, które zbierają pyłek na miód można znaleźć nawet muchy. Okazuje się, że niektóre z nich także mają zdolność zapylania.
Co zostawimy przyszłym pokoleniom?
Portal epiotrkow.pl we współpracy z Telewizją TVR zaprasza do oglądania materiałów filmowych dotyczących wielu ważnych spraw takich jak: ekologia, przyroda czy zagadnienia społeczne. Nie zabraknie też porad kulinarnych z Piotrem Galińskim.
Dziś zapraszamy na … nielegalne wysypiska.
Jarek Kuźniar w Powiatowym Centrum Sportu
Powiatowe lodowisko w Bełchatowie posiada najlepszy w Polsce i jeden z dwóch w kraju, sezonowy tor curlingowy. Wczoraj (24 stycznia) pojawił się na nim Jarosław Kuźniar z TVN24, który uczył się curlingu.
Oddaj głos na Ernesta Staniaszka
Ernest Staniaszek walczy o zwycięstwo w The Voice of Poland. Piotrkowianin dostał się do finału, który odbędzie się już w najbliższą sobotę.
Spotkaj się z reporterem
Drabina Kwaśniewskiego, stół Durczoka i przypadki Lisa czyli "Anegdoty dziennikarskie". Piotrkowski klub Insomnia zaprasza na wyjątkowe spotkanie z dziennikarzem telewizyjnych "Faktów", a kiedyś "Teleexpressu" Maciejem Mazurem. Spotkanie odbędzie się 7 grudnia.
Kolejny udany występ Ernesta Staniaszka
Już w sobotę zdolny wokalista z Piotrkowa zaśpiewa przebój zespołu Kancelarya - "Zabiorę Cię".
Piotrkowianin skradł serca jurorów
O takiej reakcji Trenerów „The Voice Of Poland” marzy chyba każdy uczestnik. Piotrkowianin Ernest Staniaszek swoim występem sprawił, że gwiazdy siedzące w fotelach zerwały się na równe nogi.
Tomaszowianka w finale Must Be the Music
Iwon Kmiecik z Tomaszowa Mazowieckiego wygrała wczorajszy odcinek Must Be the Music.
Nie oddamy wam, nie oddamy wam TV Trwam!
Kilkaset osób zebrała się przed Klasztorem oo. Bernardynów, aby przyłączyć się do manifestacji w obronie TV Trwam.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat