Artykuły do tagu: Spacer

Zamiast kamieni będzie asfalt
Rusza przebudowa ulicy Spacerowej na odcinku od Rolniczej do ul. Małej. Kilka dni temu przekazano plac budowy.
Niebawem remont Spacerowej
Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace na ul. Spacerowej w Piotrkowie. Wyłoniono już wykonawcę tej inwestycji.
Historia żydowskich cmentarzy. CIT zaprasza na spacer
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza w najbliższą niedzielę na spacer poświęcony historii żydowskich cmentarzy.
Zobacz święte panny piotrkowskie
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę, 14 listopada na spacer „Święte panny piotrkowskie”, szlakiem sanktuariów i klasztorów maryjnych. Początek spaceru o godz. 10 pod siedzibą CIT przy ul. Zamurowej 11.
Spacer po Piotrkowskich Powązkach
W sobotę odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc, spacerów po Piotrkowskich Powązkach, zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer
Dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu na sobotnie popołudnie z inicjatywą wychodzi Centrum Informacji Turystycznej. Odbędzie się kolejny spacer po Piotrkowie.
CIT zaprasza na spacer. Tym razem będą szukać krasnali
Nie masz planów na sobotnie popołudnie? Skorzystaj z oferty Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie, które zaprasza na spacer „Krasnale i odbojnie”.

fot. archiwum epiotrkow.pl
Spacer śladami piotrkowskich strażaków
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza na kolejny z serii spacerów po Piotrkowie Trybunalskim. Tematem najbliższego (sobotę, godz. 15.00) będzie „Straż ogniowa”, a jego uczestnicy odwiedzą miejsca związane z piotrkowskimi formacjami przeciwpożarowymi.
O nocnym życiu Piotrkowa, czyli spacer z CIT-em
Wszystkich tych, którzy nie mają planów na sobotnie popołudnie zapraszamy na imprezę turystyczną. Spacer „Rycerze bata i miotły” organizuje piotrkowskie Centrum Informacji Turystycznej.
Jedyny taki pałac w mieście
Sobotni spacer po Pałacu Sprawiedliwości, zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej, w ramach cyklu „Szlakiem piotrkowskich gmachów”, zgromadził tłum piotrkowian. Chętnych by zasiąść za sędziowskim stołem nie brakowało. Zwiedzający odwiedzili m.in. salę balkonową, salę „Macocha”, Salę Tradycji Sądownictwa. Dowiedzieli się również dlaczego na frontonie budynku widnieją labrysy, co stało się z pierwszą boginią sprawiedliwości wieńczącą fronton gmachu oraz dlaczego w budynku nadal przechowywany jest portret cara Mikołaja II.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat