Artykuły do tagu: Spacer

Piotrków Jagiellonów, czyli kolejny spacer z CIT-em
W sobotę 1 kwietnia odbędzie się kolejny spacer w ramach „Trybunalskich spotkań z 800-leciem”. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie Piotrków Trybunalski doby Jagiellonów.
Gdyby Piotrków nie nazywał się Trybunalskim...
... moglibyśmy nazywać go Jagiellońskim - czytamy na stronie Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie. 1 kwietnia odbędzie się kolejny spacer w ramach "Trybunalskich spotkań z 800-leciem". Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie Piotrków Trybunalski doby właśnie Jagiellonów.
Spacerowa zamknięta do maja
Od poniedziałkowego popołudnia (godz. 14 – 15) zamknięta dla ruchu zostanie ulica Spacerowa od Rolniczej do Partyzantów.
Zamiast kamieni będzie asfalt
Rusza przebudowa ulicy Spacerowej na odcinku od Rolniczej do ul. Małej. Kilka dni temu przekazano plac budowy.
Niebawem remont Spacerowej
Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace na ul. Spacerowej w Piotrkowie. Wyłoniono już wykonawcę tej inwestycji.
Historia żydowskich cmentarzy. CIT zaprasza na spacer
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza w najbliższą niedzielę na spacer poświęcony historii żydowskich cmentarzy.
Zobacz święte panny piotrkowskie
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę, 14 listopada na spacer „Święte panny piotrkowskie”, szlakiem sanktuariów i klasztorów maryjnych. Początek spaceru o godz. 10 pod siedzibą CIT przy ul. Zamurowej 11.
Spacer po Piotrkowskich Powązkach
W sobotę odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc, spacerów po Piotrkowskich Powązkach, zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer
Dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu na sobotnie popołudnie z inicjatywą wychodzi Centrum Informacji Turystycznej. Odbędzie się kolejny spacer po Piotrkowie.
CIT zaprasza na spacer. Tym razem będą szukać krasnali
Nie masz planów na sobotnie popołudnie? Skorzystaj z oferty Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie, które zaprasza na spacer „Krasnale i odbojnie”.

fot. archiwum epiotrkow.pl

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat