Artykuły do tagu: RadioStrefaFM

IX Dni Gorzkowic rozpoczęte!
Wiele atrakcji czeka na tych, którzy w sobotę i niedzielę zjawią się na stadionie w Gorzkowicach. W ten weekend bowiem po raz dziewiąty gmin świętować będzie swoje dni. W tym roku królować będzie disco.
Korki na drogach. Co z objazdami?
Dzisiaj (wtorek) w Strefie po 13 w Radiu Strefa FM powrócimy do sprawy, która wzbudzała spore zainteresowanie naszych słuchaczy w jednym z magazynów Magiel.
17.05.2016 06:49
Wybierz wypowiedź roku
Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa prowadzi w plebiscycie Radia Strefa FM "Słowo się rzekło". Można także głosować na 8 innych ciekawych wypowiedzi.
 Debaty wyborcze w Radiu Strefa FM
W poniedziałek pierwsza debata wyborcza w Radiu Strefa FM. Do piątku codziennie o 9:30 na antenie lokalnej rozgłośni debatować będą kandydaci do Sejmu i Senatu.
Co by tu jeszcze zlikwidować?
Jeszcze niedawno wydawało się, że wraz z upadkiem Samoobrony skończył się w Polsce czas politycznej chuliganerii. Wybory prezydenckie pokazały, że wcale tak nie jest. Mamy zatem czas, kiedy populistyczne pomysły wciąż są nośne i popularne.
Marcin Meller o Gruzji, Afryce i Playboyu
O Gruzji, Afryce, rodzinie i Playboyu opowiada Marcin Meller, historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny, który w poniedziałek (11 maja) odwiedził Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie.
Zapraszamy do Rozprzy na piknik i dożynki
Piknik "Pożegnanie lata" w sobotę i Dożynki Powiatowe w niedzielę. To wszystko w Rozprzy już w ten weekend. 20 września zagra i zaśpiewa grupa Piersi, a dzień później A To Ci Biesiada.
Piotrków. Partnerskie muzykowanie
7 koncertów w różnych rejonach Piotrkowa, muzycy z 5 krajów: Słowenii, Niemiec, Białorusi. Finlandii i Polski – tak w wielkich skrócie przedstawia się program tegorocznego VIII Międzynarodowego Festiwalu „Partnerskie muzykowanie”. O jego programie mówiła na antenie Radia Strefa FM Grażyna Baranowska, prezes Piotrkowskiego Towarzystwa Muzycznego.
Czy w Piotrkowie powinien powstać odcinkowy pomiar prędkości?
Inspekcja Transportu Drogowego planuje wprowadzić odcinkowy pomiar prędkości, który miałby zdyscyplinować kierowców z tzw. ciężką nogą. Pierwszy taki zestaw ma ruszyć w Warszawie jeszcze w sierpniu. A co na to piotrkowska drogówka?
„Dzieci, ryby oraz radni opozycji głosu nie mają”
- Czasami przestajemy kopać się z koniem, bo widzimy, że to nie ma sensu. Bez względu na to co powiemy, czego się chcemy dowiedzieć, jak bardzo nam zależy na tym, żeby jakiś problem rozwiązać to i tak nie mamy możliwości – mówił na antenie Radia Strefa FM radny SLD Bronisław Brylski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat