Artykuły do tagu: RadioStrefaFM

Trzeba zmienić styl uprawiania polityki
Był asystentem u Jerzego Kropiwnickiego w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych, rzecznikiem prezydenta Bełchatowa, dyrektorem Wydziału Skarbu w Urzędzie Miasta Bełchatowa i wreszcie w latach 2006 - 2010 starostą bełchatowskim. A teraz chce być prezydentem jednego z najważniejszych miast regionu.
Marek Mazur: 2014 to rok szczególny
2014 to rok jubileuszów: 25 lat od wyborów czerwcowych 1989 roku, 15-lecie powstania powiatów i nowych województw, a także 10-lecie Polski w Unii Europejskiej. – To dla nas szczególny rok – mówił na antenie Radia Strefa FM Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Dni Gorzkowic. Zaśpiewała Maryla Rodowicz
Licznie przybyli goście bawili się podczas Dni Ziemi Piotrkowskiej połączonych z VII Dniami Gorzkowic i 22 rocznicą powstania Radia Strefa FM.
D. Dzwonnik. Nie dopuszczę do upadku klubu
Concordia Piotrków to jeden z najstarszych klubów w Polsce. Według dokumentów to także najstarszy klub w województwie łódzkim obchodzący w tym roku 105 rocznicę powstania.
Kondycja Concordii nie jest jednak najlepsza o czym mówił na antenie Radia Strefa FM jej prezes Dariusz Dzwonnik.
DNI ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ. GORZKOWICE 2014
Starosta piotrkowski Stanisław Cubała, wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Włodzimierz Kapiec oraz Radio Strefa FM zapraszają 31 maja i 1 czerwca do Gorzkowic na DNI ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ i VII DNI GORZKOWIC.
Pośrednio polskie bezpieczeństwo jest zagrożone
- Polskie bezpieczeństwo bezpośrednio nie jest zagrożone, pośrednio tak – powiedział na antenie Radia Strefa FM europoseł PO Jacek Saryusz-Wolski. Jego zdaniem możliwych jest kilka scenariuszy rozwoju sytuacji na Ukrainie.
Świąteczna wizyta w radiu
Miłą wizytę złożyły dziś w Radiu Strefa FM dzieci z Przedszkola im. Bojanowskiego w Piotrkowie. Młodzi piotrkowianie złożyli szefom rozgłośni i portalu epiotrkow.pl świąteczne życzenia.
Jak uzdrowić piotrkowski sport?
Na ten temat w cyklicznym czwartkowym programie „Pomysł na miasto” na antenie Radia Strefa FM w rozmowie z Beatą Hołubowicz – Stachaczyk dyskutowali: prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Stanisław Sipa oraz dyrektor Atletycznego Klubu Sportowego, wicemistrz olimpijski w zapasach Piotr Stępień.
Gorzkowice. Impreza roku w regionie
W 2013 roku w naszym regionie organizowanych było wiele imprez plenerowych. Jedną z najlepszych była na pewno ta w Gorzkowicach - Dni Ziemi Piotrkowskiej połączone z obchodami XXI lat Radia Strefa FM.
To już 20 lat... radiosłuchacze o naszym radiu

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat