Artykuły do tagu: Poczta

Z paczki wyciekła substancja. Pracownicy poczty ewakuowani
W placówce poczty przy ul. Bugajskiej w Piotrkowie najprawdopodobniej doszło do pęknięcia lub rozerwania paczki, z której wylała się nieznana substancja.
Pijani listonosze w Piotrkowie
Czterech pijanych listonoszy w czasie wykonywania czynności służbowych ujawniła straż pocztowa oraz kontrolerzy z centrali Poczty Polskiej. Wezwana na miejsce policja, potwierdziła podejrzenia służb ochrony Poczty.
Do 10 lat więzienia za włamanie i kradzież pluszaków
Łupem padły karty startowe SIM i... pluszowe zabawki. Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 17-letniego chłopaka, który włamał się do oddziału pocztowego. Placówka poniosła straty o wartości 933 zł.
Piotrkowianin obrońcą Poczty Polskiej w Gdańsku
W czasie wojny obronnej w 1939 roku piotrkowianie walczyli na różnych frontach. Jednym z nich był Konrad Guderski, tajny wysłannik Sztabu Głównego Wojska Polskiego, dowódca obrony Polskiej Poczty w Gdańsku. Choć urodził się w Piotrkowie to raczej niewiele osób o nim tu pamięta. Zresztą trudno się dziwić, przez lata jego tożsamość była owiana tajemnicą…
Na Piastowskiej mają niewidzialnego listonosza
Od około roku do mieszkań nie są dostarczane listy polecone. Mieszkańcy otrzymują wyłącznie awiza, często dwa czy nawet trzy naraz. Listonosza na swoim osiedlu od dawna nie widzieli. - Nawet nie wiemy, jak on wygląda - mówią mieszkańcy bloku przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie.
NIK sprawdzi Pocztę Polską
Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła kontrolę dostępności usług pocztowych. Izba sprawdzi, jak Poczta Polska S.A. wykonuje zadania operatora wyznaczonego do świadczenia powszechnych usług pocztowych. W ramach kontroli, NIK przygotowała na stronie www.nik.gov.pl anonimową ankietę dla wszystkich klientów.
Przesyłki nie dostarczono - sprawy „spadają z wokandy”
Ponad sto spraw "spadło z wokandy" w sądach okręgu piotrkowskiego z powodu opóźnień w doręczaniu wezwań lub innych pism procesowych.
Urzędową pocztę dostarczy Speedmail
Piotrkowska firma Speedmail wygrała przetarg na obsługę pocztową Urzędu Miasta w Piotrkowie.
Piotrkowska firma konkurencją dla Poczty Polskiej
Pracuje dla nich 500 listonoszy. Mają 80 punktów dystrybucyjnych. Dostarczają listy i przesyłki na terenie całej Polski. Chcą być największym alternatywnym operatorem pocztowym na krajowym rynku. Mowa o firmie Speedmail, która powstała przed rokiem przy udziale największego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta korespondencji masowej, czyli Emersona.
Słowackiego: Piotrkowska poczta coraz ładniejsza
Poczta Polska odnawia elewację Urzędu Pocztowego nr 1 przy Słowackiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat