Artykuły do tagu: OSIR

Monitoring na nic się nie zdaje. Musimy reagować!
Park linowy przy ul. Belzackiej ciągle i wciąż jest dewastowany. Ulubionym zajęciem wandali okazuje się wykręcanie metalowych nakrętek, umieszczanie napisów na poszczególnych elementach obiektu, a także wrzucanie kamieni na boisko do plażówki. Niewiele pomagają w tej sytuacji kamery monitorujące teren.
Półmaraton zbliża się
Trasa ustalona, medale i koszulki czekają, zapisy trwają, do III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu pozostał miesiąc. Zdążysz się jeszcze zapisać.
Wiosenny Rajd Nordic Walking z OSiR-em
57 osób wzięło udział w Wiosennym Rajdzie Nordic Walking, zorganizowanym w sobotę przez pracowników piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tym razem miłośnicy tej formy ruchu mogli pospacerować po malowniczych zakątkach gminy Aleksandrów.
7. Mistrzostwa Piotrkowa w pływaniu
Zakończyły się 7. Mistrzostwa Piotrkowa w pływaniu. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych z siedmiu piotrkowskich podstawówek.
04.04.2017 12:06
Emocje jak w NBA
To był jeden z najbardziej emocjonujących finałów w historii piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki OSiR Basketball. W najważniejszym meczu zmierzyli się obrońcy tytułu, czyli zespół Ku Chwale Ojczyzny z Zelowa oraz Los Galaktikos z Piotrkowa. W rundzie zasadniczej te dwie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i dwa razy lepszy był ten drugi zespół, dlatego to zawodnicy Los Galaktikos byli faworytami tego meczu, ale faworyt nie zawsze wygrywa...
Ogólnopolski turniej w Speedcubingu już z rekordem kraju
Ponad 100 zawodników w tym 6 z Piotrkowa bierze udział w Ogólnopolskim Turnieju w „Speedcubingu” o Puchar Prezydenta Piotrkowa. Już pierwszego dnia miłośnik kostki ze Skierniewic ułożył ją w 43,69 bijąc rekord Polski. Konkurencji jest aż 10, więc układać można nie tylko tą popularną stworzoną przez Erno Rubika, ale również inne o większych możliwościach i kombinacjach.
Turniej w układaniu kostki Rubika w Piotrkowie
Zabawa nią polega na takim ułożeniu kwadratowych pól, aby na każdej z sześciu ścianek posiadały jeden kolor. Brzmi jak najzwyklejsza, nudna gra logiczna? Nic podobnego. Układanie kostki Rubika - bo o niej mowa - może sprawiać frajdę i jest niesamowicie widowiskowe... o czym będziemy mogli przekonać się 24 i 25 marca. Właśnie wtedy w Piotrkowie odbędzie się turniej w speedcubingu.
Ruszyły zapisy na półmaraton
Trwają zapisy na III Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. Największa impreza biegowa w mieście odbędzie się 23 czerwca.
Liga szóstek. Trwa faza play off
Siatkarska Liga OSiR wchodzi w decydującą fazę. Znamy cztery ekipy, które znalazły się w rundzie play off.
Rodzinny festyn na lodowisku
Były gry, zabawy, konkurencje sportowe, a przede wszystkim doskonała zabawa – tak wyglądał festyn rodzinny na miejskim lodowisku. Organizatorem festyny był piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat