Artykuły do tagu: OSIR

Tym razem festyn na orliku
Zapraszamy na kolejny festyn rodzinny - już w najbliższy czwartek, 10 sierpnia od godz. 15.00.
Jedni w nocy śpią, a inni...grają w piłkę
Dwanaście drużyn rywalizowało w IV Nocnym Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, który odbył się w nocy z piątku na sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia” w Piotrkowie Trybunalskim. W finale, zakończonym serią rzutów karnych, Barwil-Omega pokonał Starówkę. Trzecie miejsce zajął Bieniek-Prym.
Basen na Belzackiej zamknięty
Jeszcze dziś zamknięta jest pływalnia przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Trwają prace modernizacyjne.
01.08.2017 12:07
Znów zagrają nocą
Ze względu na upały w ciągu dnia trudno pograć w piłkę, co innego nocą, jest o wiele przyjemniej i przede wszystkim chłodniej. Działacze piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapraszają miłośników nocnego grania do udziału w IV Nocnym Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, który rozpocznie się już w najbliższy piątek. Zapisy będą przyjmowane do wtorku (1 sierpnia).
Droga dojazdowa do kąpieliska
- Masakra, co to za droga, niech coś wreszcie z tym zrobią - tego rodzaju opinie słuchać dość często w okresie letnim od kierowców, którzy jadą na piotrkowskie kąpielisko. Niestety nie mamy dla nich dobrych wiadomości: w najbliższych latach droga nie będzie modernizowana.
Tłumy na piotrkowskim kąpielisku
Wysokie temperatury spowodowały, że piotrkowianie masowo pojechali poopalać się i popływać tam gdzie jest najbliżej czyli na kąpielisko "Słoneczko". Samochodów jest tak dużo, że ciężko znaleźć miejsce do parkowania.
Kolejny Festyn Rodzinny już w czwartek
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się czwartek (3 sierpnia) o godzinie 15.00.
W piątek 28 lipca pierwsze mistrzostwa w nowej dyscyplinie
W piątek 28 lipca na kąpielisku SŁONECZKO w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Polski w nowej dyscyplinie sportowej: badmintonie wodnym. W imprezie udział będzie mógł wziąć każdy kto ukończył 13 lat. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody, puchary i medale!
Ruszają Rodzinne Festyny Plenerowe
W Piotrkowie czwartkowe popołudnia będą upływać pod znakiem Rodzinnych Festynów Plenerowych. Cykl imprez plenerowych dla najmłodszych mieszkańców wpisał się już na stałe w kalendarz wakacyjnych imprez.
Po raz pierwszy rywalizowali w nocy
I Nocny Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej zorganizowano w sobotę w nocy na boisku przy Centrum Rekreacyjnym OSiR przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. O zwycięstwo rywalizowało 15 męskich zespołów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat