Artykuły do tagu: NowyRok

Jak podtrzymać postanowienia noworoczne?
Co roku jest tak samo, robisz sobie listę postanowień noworocznych i do pierwszego dnia roku, jesteś przekonany, że tym razem ci się uda. Jednak zazwyczaj jest zupełnie inaczej niż planujemy i jedynie na postanowieniach się kończy. Ten problem dotyczy wielu osób i niestety większości z nas nie udaje się osiągnąć wyznaczonych celów. Jak to zmienić? Czy da się w ogóle coś z tym zrobić?
25 groszy więcej za wodę i ścieki w 2019 r.
Od lipca 2019 zapłacimy więcej za wodę i ścieki. Wzrost cen jest zgodny z przyjętą 3-letnią taryfą. Podwyżka mogła być jednak dużo większa, gdyby cena prądu wzrosła o blisko 60%.
Powitali pierwszego mieszkańca powiatu piotrkowskiego
Mikołaj z miejscowości Golesze Duże to pierwszy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który przyszedł na świat w 2019 roku. Szczęśliwej mamie gratulacje złożyli przedstawiciele samorządu.
Kubuś pierwszym piotrkowianinem w nowym roku
Około godziny piątej nad ranem 1 stycznia w szpitalu przy ul. Roosevelta w Piotrkowie przyszedł na świat pierwszy piotrkowianin.
01.01.2019 08:17
Powitaliśmy Nowy Rok
Na prywatkach, w salach balowych, u rodziny, a także na świeżym powietrzu. Tak mieszkańcy Piotrkowa i regionu witali 2019 rok.
Nowy Rok przywitamy pokazem sztucznych ogni
W Piotrkowie Trybunalskim pożegnamy rok tradycyjnie. O północy w okolicach wieży ciśnień będziemy mogli oglądać kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni. Coraz więcej miast w Polsce rezygnuje jednak z takiej zabawy. Dlaczego?
Jaś i Karolek – pierwszostyczniowi chłopcy z gminy Wola Krzysztoporska
Nie każda gmina czy miasto może się pochwalić dwojgiem dzieci urodzonych 1 stycznia. A gmina Wola Krzysztoporska owszem. Jasia z Woźnik i Karolka z Majkowa Dużego – pierwszostyczniowych chłopców - odwiedzili przedstawiciele gminy i obdarowali ich w imieniu całej społeczności.
Uwaga, sezon na wyprzedaże rozpoczęty!
Zaczęły się wyprzedaże. Ceny mocno spadają. Andrzej Sadowski z Centrum Adama Smitha przekonuje, że sprzedawcom i tak to się opłaca.
Jaki był rok 2014 dla szpitala przy ul. Roosevelta w Piotrkowie?
Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie rok 2014 zakończy prawdopodobnie na niewielkim minusie. - Cały 2015 roku budzi niepokój ze względów finansowych – mówi dyrektor tej placówki.
Sukcesy młodych, wybory i rekord omdleń - jaki był rok 2014?
Z czego zapamiętamy miniony rok? Owszem, były wybory, były sukcesy, ale był też i rekord. Wyjątkowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat