Artykuły do tagu: NowyRok

02.01.2015 12:59
Leon wraca do domu
Pierwszy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego urodził się w Nowy Rok, 5 godzin po północy. Na małego piotrkowianina wciąż czekamy.
Więcej biegać, zgolić wąsy
Jakie postanowienia na 2015 rok składają znani piotrkowianie i mieszkańcy regionu?
30.12.2014 16:59
Gdzie na sylwestra?
Jak podaje CBOS, prawie 60% z nas Nowy Rok przywita w domu. Mniej niż jedna piąta wybiera się na tzw. domówki.
Będą fajerwerki w sylwestra
Nowy Rok powitamy w Piotrkowie pokazem sztucznych ogni. Fajerwerki zostaną wystrzelone punktualnie o północy z wieży ciśnień.
Zmiana rozkładu jazdy miejskich autobusów
Ważna informacja dla pasażerów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie. W okresie Nowego Roku zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy.
Złóż życzenia w gazecie
Miłości, szczęścia, pomyślności a także pracy czy nawet pieniędzy, możesz życzyć swoim najbliższym i przyjaciołom z okazji Nowego Roku wysyłając sms o treści Strefa (potem treść życzeń) na numer 72601.
W Piotrkowie świętowało 194 Sylwestrów
Tradycyjnie o północy wszyscy witający Nowy Rok oglądali i odpalali sztuczne ognie. W Piotrkowie fajerwerki zostały wystrzelone ze szczytu wieży ciśnień.
Jaka pogoda czeka nas na przełomie roku – o tym poinformował na antenie Strefy FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody.
Pierwszy noworoczny gol padnie w Niewiadowie?
Od lat pierwszy gol w Nowym Roku padał zawsze w Krakowie podczas treningu Cracovii. W grodzie Kraka spotkanie rozpoczynało się o 12:00. W 2012 roku inauguracyjna bramka może jednak paść w Niewiadowie w gminie Ujazd.
31.12.2010 03:06
Opowiadanie noworoczne
Pora, naprawdę już pora, ażeby mamusia sobie solidnie odpoczęła od nas. Nie dzień-dwa, ale tak rzeczywiście odpoczęła sobie. Dlatego załatwiliśmy mamusi - a łatwo nam z tym nie poszło - miejsce w domu pomocy społecznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat