Artykuły do tagu: Nowoczesna

Do urzędników, nauczycieli i pracowników spółek miejskich
Drodzy pracownicy Urzędu Miasta, szkół i spółek miejskich. Pragnę Was uspokoić i poinformować, że rozpowszechniane plotki o tym, iż rzekomo, gdy zostanę wybrana Prezydentem Piotrkowa Trybunalskiego to nastąpią zwolnienia pracowników, jest nieprawdziwa.
Wspólne listy Koalicja Obywatelska Platforma Nowoczesna
Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, pozostał już mniej niż tydzień do głosowania, natomiast cisza wyborcza będzie obowiązywała już od najbliższej soboty. Koalicja Obywatelska przedstawia kandydatów z okręgu piotrkowskiego, na których będą mogli Państwo oddać swój głos. Wśród nich znajduję się Marlena Wężyk-Głowacka, Kandydat na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Paweł Kowalczyk, "jedynka" do Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego
Działania prospołeczne i kulturalne, propagowanie zdrowego stylu życia i skuteczność w realizacji programu zapowiadają kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Swoje plany na rozwój województwa przedstawili podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Rynku Trybunalskim.
Liderzy Koalicji Obywatelskiej odwiedzili Piotrków
Liderzy Koalicji Obywatelskiej, czyli Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej zaprezentowali w piątek w Piotrkowie swoich kandydatów w zbliżających się wyborach samorządowych.
Piotrków: SLD, PO, Nowoczesna tworzą wspólny komitet
Na razie nie ma nazwy, ale wiadomo, że powstanie. SLD, PO i Nowoczesna wystawią wspólne listy w wyborach do Rady Miasta Piotrkowa i Rady Powiatu Piotrkowskiego. Wspólnym kandydatem na prezydenta będzie Marlena Wężyk-Głowacka.
Radna Wężyk-Głowacka powalczy o prezydenturę
Radna Marlena Wężyk-Głowacka będzie kandydować na urząd prezydenta Piotrkowa. Taką informację przekazała w czwartek na antenie Radia Strefa FM. To już kolejny kandydat do fotela przy Pasażu Rudowskiego. Niedawno PiS zdecydowało, że o "detronizację" Krzysztofa Chojniaka powalczy Grzegorz Lorek.
Posłanka Nowoczesnej spotkała się z piotrkowianami
Przyjechała do nas z Torunia, pociągiem. W Piotrkowie Trybunalskim była po raz pierwszy. Mówiła o prawach kobiet. W sobotę w hotelu Mercure posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus spotkała się z piotrkowianami.
W Piotrkowie też walczą o demokrację
W piątek w Piotrkowie, nieopodal parku Jana Pawła II, odbył się performance „Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL". Jego uczestnicy zwracali uwagę na konieczność walki o demokrację.
„Aktualności” lokalnych polityków rok przed wyborami
Wchodząc na stronę Koła Miejskiego Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie znajdujemy program na nadchodzące wybory samorządowe. Ale możemy znaleźć też inne ciekawe informacje np. o Jacku Saryuszu – Wolskim, który z PO ma już niewiele wspólnego. Ciekawa jest też lista parlamentarzystów… Ale PiS i SLD też są „na bieżąco”.
W Piotrkowie jak w Warszawie? Będzie wspólny kandydat na prezydenta?
Być może w Piotrkowie cztery partie wystawią wspólnego kandydata na prezydenta miasta. Wstępne rozmowy już się rozpoczęły – wynika z informacji „Tygodnia Trybunalskiego”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat