Artykuły do tagu: Nowoczesna

.Nowoczesna wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Czy .Nowoczesna i Platforma Obywatelska wystawią wspólnych kandydatów w wyborach samorządowych? Jeśli tak, to kogo zjednoczona opozycja wystawi w wyborach na prezydenta Piotrkowa? - Jest za wcześnie, by wymieniać nazwiska - tłumaczy Paweł Kowalczyk, wiceprzewodniczący Nowoczesnej w województwie łódzkim.
Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Posłanka Nowoczesnej przyjedzie do Rozprzy
Spotkanie w sprawie reformy edukacji i nowej podstawy programowej odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Rozprzy. Gościem będzie posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.
Piotrkowska .Nowoczesna zaprotestuje
Działacze .Nowoczesnej z Piotrkowa zamierzają wziąć udział w proteście. Kolejnym proteście. Tym razem przed Sejmem.
Kolejna demonstracja przed biurem PiS
Działacze Platformy Obywatelskiej, KOD i .Nowoczesnej, w czwartek w Rynku Trybunalskim kolejny raz demonstrowali przed biurem Prawa i Sprawiedliwości. Według zgromadzonych, obecna władza w kraju łamie Konstytucję. Tak jak poprzednio, tak i tym razem, zgromadzeni skandowali hasła krytykujące politykę rządu.
.Nowoczesna rozdawała Konstytucję
Działacze .Nowoczesnej rozdawali dziś na Rynku Trybunalskim egzemplarze Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Nowoczesna wybrała władze regionu
Działacze z naszego terenu znaleźli się we władzach regionalnych województwa łódzkiego partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
Piotrkowscy radni zasilą .Nowoczesną?
Coraz głośniej mówi się, że niektórzy z piotrkowskich radnych miejskich coraz mocniej interesują się partią Ryszarda Petru. Podobno kilkoro z nich zamierza wstąpić w jej szeregi.
Nowoczesna pokazała swoich
W sali konferencyjnej piotrkowskiego hotelu Mercure Nowoczesna Ryszarda Petru zorganizowała w środę prezentację kandydatów ubiegających się o mandat poselski z okręgu wyborczego nr 10.
.Nowoczesna zarejestrowała listę do Sejmu
Kolejna partia zarejestrowała swoje listy wyborcze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat