Artykuły do tagu: Modelarstwo

25.07.2020 07:48
Gratka dla modelarzy
Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na "Rodzinny Piknik Modelarski". To już w sobotę, 25 lipca, na Stadionie CERAMIKI przy Al. Sportowej 1.
Jarmark modelarski już w sobotę
Nie lada gratka szykuje się w weekend dla miłośników modelarstwa. 9 listopada w Piotrkowie odbędzie się jarmark modelarski.
„Polska na makiecie” - przedpremierowa impreza modelarzy i producentów
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie przez cały weekend trwać będzie pokaz makiet modelarstwa kolejowego, którego organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Modelarstwa Kolejowego.
W weekend pokaz makiet i jarmark modelarski w ZSP 4
W najbliższy weekend 22 - 23 czerwca Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Modelarstwa Kolejowego organizuje przedpremierową edycję wydarzenia „Polska na Makiecie", promującego polskich producentów modelarstwa kolejowego i dodatków oraz makiety w polskich klimatach. Impreza będzie odbywać się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie. (ul. Sienkiewicza).
Modelarze spotkają się w Piotrkowie
Pierwsza Ogólnopolska Giełda Modelarska to miejsce, gdzie będzie można podziwiać samochody, pociągi, samoloty, statki, a wszystko to w wersji miniaturowej. Już w sobotę (9 marca) miłośnicy modelarstwa będą mogli wymienić swoje doświadczenia związane z tworzeniem rzeczywistości w pomniejszeniu.
IV targi modelarstwa kolejowego - video
To będzie weekend pod znakiem makiet kolejowych. Najpiękniejsze i najlepsze makiety oraz modele można oglądać w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie. W naszym mieście trwają właśnie IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego.
Trybunały Modelarstwa Kolejowego coraz bliżej
To jedno z tych wydarzeń w mieście, które od kilku lat przyciąga tłumy. W Piotrkowie w pierwszy weekend czerwca odbędą się Trybunały Modelarstwa Kolejowego, tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza. Wstęp – oczywiście – wolny.
Ruszyły Trzecie Targi Modelarstwa Kolejowego
Trzecie Targi Modelarstwa Kolejowego rozpoczęte. Wystawa została otwarta w sobotę rano w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza 10/12 w Piotrkowie. Potrwa do niedzieli do godz. 17.00.
Kolejne Targi Modelarstwa Kolejowego. Już w ten weekend!
Zapraszamy na największe w Polsce Targi Modelarstwa Kolejowego. Pasjonaci modelarstwa zjadą się do Piotrkowa Trybunalskiego w dniach 17 - 19 czerwca.
Gratka dla pasjonatów modelarstwa kolejowego
Już dziś zapraszamy na największe w Polsce Targi Modelarstwa Kolejowego. Pasjonaci modelarstwa zjadą się do Piotrkowa Trybunalskiego w dniach 17 - 19 czerwca.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat