Artykuły do tagu: Modelarstwo

II Trybunały Modelarstwa Kolejowego już w ten weekend!
Najpiękniejsze, najbardziej okazałe i cenione makiety oraz modele kolejowe będzie można oglądać w Piotrkowie już w najbliższy weekend. Przed nami II Trybunały Modelarstwa Kolejowego, które odbędą się w hali sportowej ZSP nr 4 (ul. Sienkiewicza).
Trybunały Modelarstwa Kolejowego już w najbliższy weekend
Chyba każdy mały chłopiec marzył o tym, aby mieć własną makietę kolejową. Niektórzy z tej pasji nie wyrośli, dzięki czemu już za kilka dni w Piotrkowie będziemy mogli obejrzeć kilkadziesiąt takich makiet.
Pierwsze Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego
W czerwcu odbędą się w naszym mieście pierwsze Piotrkowskie Trybunały Kolejowe - impreza, mająca na celu przybliżenie społeczeństwu piękna i artyzmu sztuki modelarskiej poszczególnych skal.
Lotnisko w Piotrkowie: Zapraszamy całe rodziny
Oglądanie Piotrkowa i okolic z lotu ptaka, przeżycie niezapomnianej przygody ze spadochronem, czy pokaz miniaturowych maszyn w locie. Te i wiele innych atrakcji zapewni w weekend Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat