Artykuły do tagu: Matematyka

Talent nie na miarę Piotrkowa
Srebrny medal indywidualny i złoty medal drużynowy zdobył Michał Figlus, uczeń trzeciej klasy I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie. - To talent już nie na miarę Piotrkowa. Takiego ucznia w historii tej szkoły jeszcze nie było - mówi profesor Michała.
Matematycy z Piotrkowa na podium
Dwóch laureatów najwyższych miejsc, a w finałowej grupie sześć osób z Piotrkowa. Tak przedstawiają się wyniki V Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego “W świecie matematyki” im. prof. Włodzimierza Krysickiego.

Firma MegaWiedza we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego prowadzą pilotażowy projekt “MegaMatma uczy w bibliotece”.
IV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. prof. Włodzimierza Krysickiego “W świecie matematyki” okazał się szczęśliwy dla uczniów z I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.
Zmagali się matematycznie w I LO
W dniach 9 - 11 czerwca 2011 r. w I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Tryb. odbył się VI Piotrkowski Maraton Matematyczny o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.
Maraton matematyczny w Piotrkowie po raz piąty
„Bilet autobusowy z Piotrkowa do Łodzi z 20-procentową zniżką uczniowską kosztuje o 5 zł 40 gr drożej, niż ten sam bilet z 50-procentową zniżką studencką. Ile kosztuje bilet bez żadnej zniżki?
12.05.2010 12:14
Najlepszy z najlepszych
Wygrał wszystko, co było do wygrania. Mówi, że być najlepszym w Piotrkowie, to żadna satysfakcja. Kierunek studiów wybrał już w drugiej klasie liceum.
Piotrków: „Piątka” nie oddała pucharu
Uczniowie z Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie kolejny rok z rzędu okazali się najlepsi w matematycznych zmaganiach zorganizowanych w minioną sobotę w ich szkole.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat