Artykuły do tagu: Matematyka

Puchar zostaje w Gimnazjum nr 5. Dawid Dróżdż Matematykiem Roku 2017
W Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego. Był to ostatni w historii turniej.
Drugi dzień matur - dziś królowa nauk
Po środowym egzaminie maturalnym z języka polskiego, dziś przyszedł czas na matematykę. W piotrkowskich szkołach prowadzonych przez miasto, egzamin napisze niemal 1200 osób.
Młodzi matematycy zmierzyli się z królową nauk
W Szkole Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie przeprowadzono konkurs matematyczny "Tęga głowa".
Kolejny matematyczny sukces uczniów Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
W Gimnazjum nr 5 odbyło się w poniedziałek uroczyste wręczenie nagród dla laureatów
XIV Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego. Konkurs, którego organizatorami są Gimnazjum nr 5 i Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie, przeprowadzono 5 marca, a wzięło w nim udział 9 drużyn reprezentujących Gimnazjum nr 1, 3, 4 i 5 w Piotrkowie oraz gimnazja w Będkowie, Rozprzy, Szydłowie, Czarnocinie i Moszczenicy.
Gimnazjum nr 5 znów najlepsze w województwie łódzkim
W 6. edycji konkursu „Matematyka - moja pasja” w kategorii gimnazjalistów zwyciężył Kamil Galewski z Gimnazjum nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, który najwyższe miejsce na podium wywalczył również w ubiegłym roku. Laureatem został także Jakub Sola z „Piątki”, wyróżnienia wywalczyli : Zuzanna Adamczewska, Paulina Skalik i Krystian Ślusarczyk, natomiast finalistą został Kacper Świerk.
Świetny rok szkolny dla gimnazjalistów z „Piątki”
Rok szkolny 2014/2015 to lawina sukcesów matematycznych uczniów Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie. Gimnazjaliści z „Piątki” okazali się również najlepsi w X Piotrkowskim Maratonie Matematycznym o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Matura 2015: Dziś egzamin z matematyki
W poniedziałek język polski, a dziś (5 maja) maturzyści przystąpili do egzaminu z matematyki, obowiązkowego od kilku lat dla wszystkich zdających.
Puchar Przechodni Prezydenta Miasta powraca do Gimnazjum nr 5
W Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie odbyło się (27 III) uroczyste wręczenie nagród dla laureatów XIII Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego.
Uczniowie Gimnazjum nr 5 najlepsi w konkursie matematycznym Uniwersytetu Łódzkiego
W piątek, 20 marca w auli Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki zmagań finałowych i wręczono nagrody w konkursie „Matematyka - moja pasja”. Wśród laureatów są uczniowie z Piotrkowa.
Drużyna ZSP nr 6, w składzie: Dawid Cejnóg, Wiktor Płosa i Adrian Wiatr, wystąpiła w Finale III Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” i zajęła bardzo wysokie II miejsce.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat