Artykuły do tagu: MOPS

Stracili dom w pożarze. Potrzebna pomoc dla rodziny z gminy Sulejów
W pożarze stracili dobytek swojego życia. Teraz starają się uporać ze zniszczeniami, jakie pozostawił po sobie ogień. Pani Monika z miejscowości Biała w gminie Sulejów, która wraz z córką i narzeczonym chce teraz odbudować dom, oprowadziła nas po zgliszczach budynku, który spłonął w niedzielne popołudnie.
Świetlica środowiskowa w Wolborzu już otwarta
Już niebawem wyremontowane poddasze budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Ośrodka Zdrowia przy ul. Sportowej 7 w Wolborzu będzie funkcjonować jako świetlica środowiskowa.
 118 niebieskich kart w Piotrkowie
"Niebieska karta" - to procedura czynności podejmowanych i realizowanych w związku z uzasadnionym podejrzeniem zaistnienia przemocy w rodzinie. W Piotrkowie Trybunalskim takich kart w tym roku założono aż 118.
Milion dla MOPS w Radomsku
Radomszczański Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wzbogacił się o ponad milion złotych. Te efekt udziału w konkursie, który zorganizowało warszawskie Centrum Zasobów Ludzkich, instytucja powołana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, która zajmuje się dystrybucją środków unijnych.
Milion na rewitalizację... społeczną
Radomszczański Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wzbogacił się o ponad milion złotych. Będzie mógł za to „rewitalizować”... ludzi. Jest to możliwe tylko dlatego, że wcześniej zrewitalizowano... ulice.
Zachęcamy osoby niepełnosprawne z terenu miasta i powiatu bełchatowskiego do wypełnienia ankiety, dzięki czemu wezmą udział w badaniu potrzeb kulturalno-sportowych mieszkańców powiatu bełchatowskiego - powiedział wicestarosta bełchatowski, Marek Jasiński.
15.03.2013 12:30

Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulejowie oraz współorganizator - Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulejowie ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na projekt plakatu “Stop przemocy”.
Dom Dziennego Pobytu zacznie niebawem funkcjonować w Tomaszowie Mazowieckim. W wyremontowanym budynku w Al. Piłsudskiego będzie 30 miejsc. Osoby starsze będą miały w ciągu dnia zapewnioną opiekę wyspecjalizowanej kadry. Ma to im pomóc w pokonywaniu codziennych trudności.
Radomsko: Klub na
W jednej z dzielnic Radomska tzw. „Rozalce” otwarto Klub Wolontariusza. W piwnicach kamienicy utworzono świetlicę, gdzie spotykają się i młodsi i starsi mieszkańcy. Jest czas na rozmowy, ale też na konkretne działania, które zmieniają dzielnicę. Wszystkim kieruje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu „Trzy podwórka”.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejowie realizuje projekt systemowy ,,Aktywność własną drogą do sukcesu”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat